K2 kao zadani css stil

Autor Tom555, 17. Lipanj 2011, 20:29

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tom555

Kako promijeniti joomla css stil na K2... da se u uređivanju kategorija, sekcija, članaka (koji treba biti objavljen u posebnoj kategoriji, ali i na naslovnici) sve bazira na K2 komponenti?
Ja sam uvezao sav joomla sadržaj u K2, sve sekcije, kategorije i članke i u postavkama K2 komponente uključio da mi je K2 zadani stil, ali ništa se ne mijenja.
Predložak je rt_solarsentinel_j15 i podržava K2 stilove.

Tom555


Onebeat

Citat: Tom555  u 17. Lipanj 2011, 20:29
Predložak je rt_solarsentinel_j15 i podržava K2 stilove.

Bok,

pogledaj dali ti template ima sljedeći folder com_k2 u folderu /templates/rt_solarsentinel/html

Jel uopce postoji ovaj "html" folder?

Ako nemaš pogledaj ovo Klikni me :nevin:
Truth will set you free

Tom555

Zanimljivo... nema folder "html"
Sada, što... koliko sam shvatio tvoj link, treba iz komponente K2 foldera prebaciti sadržaj templates u templates/rt_solarsentiel/html ili?

Onebeat

Citat: Tom555  u 20. Lipanj 2011, 19:10
Zanimljivo... nema folder "html"
Sada, što... koliko sam shvatio tvoj link, treba iz komponente K2 foldera prebaciti sadržaj templates u templates/rt_solarsentiel/html ili?

da tako je,nisam siguran jel taj template ima opciju override al mozes probat...pogledaj neki drugi template od RTa pa ces vidit:)
Truth will set you free

Tom555

#5
Sada sam po nekoj logici jer se i com_content nalazi u templates/rt_solarsentinel_j15/html/
stavio com_k2 na isto mjesto templates/rt_solarsentinel_j15/html/
Da li je to ispravno i kako dalje?

Onebeat

Sada izkopiraj ovo \components\com_k2\css\components\com_k2\css\k2.css i kopiraj u css folder od template i onda mozes se igrat sa izgledom k2 komponenete a to si i htio?
Truth will set you free

Tom555

Evo ga, tu je templates/rt_solarsentinel_j15/css/k2.css

Ali i dalje mi je joomla default content za uređivanje članaka, a ja hoću da bude K2?

Tom555

Doista, nikako da podesim da mi je K2 primarni uređivač članaka i da se izgled članaka prikazuje po toj komponenti?!  ROFL

Onebeat

Citat: Tom555  u 23. Lipanj 2011, 02:29
Doista, nikako da podesim da mi je K2 primarni uređivač članaka i da se izgled članaka prikazuje po toj komponenti?!  ROFL

Pogledaj PM
Truth will set you free

Onebeat

Citat: Tom555  u 23. Lipanj 2011, 02:29
Doista, nikako da podesim da mi je K2 primarni uređivač članaka i da se izgled članaka prikazuje po toj komponenti?!  ROFL

Bok,

pogledao sam i problem je vrlo jednostavan za riješit ;D

Prvo isključi sve članke od joomle content editora pa nadi k2 content modul  među modulima i postavi ga gdje zelis prikaz vijesti i to je to. Moras nac module koji podrzavaju k2 komponentu za prikaz vijesti. :pivo:
Truth will set you free

Tom555

Hvala puno, probat ću, pa javim...

Guardian

#12
Jel ti pričaš o Joomla Articles ili K2 Items ?
K2 ti ne može praviti style za Joomla članke.

Inače te templates sa već gotovim styles za K2 su sranje. Obično na stranici dobiješ cirkus. Ako imalo nećeš kao što je kod njih na demo stranici.

Ugasi taj K2 CSS u K2 opcijama. Ne vrijedi ti, jer template.css uvijek, i na čitavoj stranici, ima utjecaja.

Taj template override za K2 kategorije ti neće vrijediti dok ne izbrišeš sve u template.css što ima veze sa K2.




Citat: Tom555  u 20. Lipanj 2011, 20:04
Evo ga, tu je templates/rt_solarsentinel_j15/css/k2.css

Ali i dalje mi je joomla default content za uređivanje članaka, a ja hoću da bude K2?


Ne može ti to raditi bez ovoga:
http://www.jiliko.net/extensions/css4k2

Moraš taj CSS file nazvati po mapi u kojoj ti je custom template. Ako se folder zove "novi_template" CSS file se mora zvati "novi_template_style.css"