Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Galerija slika

Autor Rx-5, 26. Svibanj 2011, 08:18

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Rx-5

Ljudi znam da je ovakih tema bilo koliko god oćeš ali ni jedna mi nije dala pravi odgovor.
Meni treba galerija koja će mi automacki pravit malu sliku za članak koji će bit na naslovnici a također da i album bude u istom članku.
Molija bih konkretnija riješenja...

Rx-5

Šta niko ne želi pomoć?

Skipper

A gle, direktore, nije baš da smo mi ovdje svemogući. Isto tako, ni Joomla!, zajedno sa svim ekstenzijama, ponekad nije u stanju realizirati naše zamisli. Pogotovo 1.6 serija, koju prati dosta skepse, poglavito u integraciji dodataka, koji većinom nisu još "poštelani" za novu J! To, naravno, ne znači da se stvari neće promijeniti. Nije da nitko ne želi pomoći, možda ekipa jednostavno - ne zna. A ako netko zna, budi uvjeren da će se javiti...

ikiK

Evo ja ću ti reći što mi je prvo palo na pamet kad sam vidio tvoj post; tako nešta ne postoji... Možda sam i u krivu... No prije ovo prvo...
...

Skipper

Postoje brojni moduli koji će prikazivati, recimo, prvu sliku iz galerije u određenom članku, ali tu je "ograničenje" sekcija/kategorija i tako to. Prvi je problem, ponavljam, kompatibilnost sa 1.6 serijom (legacy plugin - bye, bye) a drugi je objasnio ikik. Da ćeš naći "nešto" što će ti automatski odraditi sve željeno, teško...

wooer

Uvjeren sam da rješenje već postoji ali sam zbunjen od kuda da krenem vizualizirati tvoj problem; galerija, mala slika, članak, naslovnica, album ...
Možeš li to nekako skicirati da mi pokušaš dočarati?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Rx-5

Ja samo pitam...
Da znam nebi pita!
A usput ima svakakvi galerija ali nikako da naiđem na neku koju ću moć vezat sa člankom.

wooer

Pitao sam i ja tebe da mi to vizualiziraš kako bih ti mogao pomoći, ali vidim da o toga ništa.
Javi kad će ti biti potrebna pomoć.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Rx-5

Aj onda neku normalnu galeriju di kad klikneš na sliku slika se poveća prko cijele stranice


Renato

Prouči malo K2 komponentu. Ako negdje zapneš pitaj, tu smo.