atomicon gallery

Autor dombo, 23. Svibanj 2011, 08:53

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dombo

Pozdrav,

može li mi netko reći u čemu je problem.Naime kada postavim ovu galeriju slika i pokušam ju otvoriti na stranici javlja mi grešku
"Undefined variable ............. /Router.php in line 326"

Skipper

Koja je verzija Joomle? Što stoji umjesto ovih silnih točkica prije Router.php?

dombo

verzija joomle 1.5.22 a umjesto točkica stoji


Notice: Undefined variable: result in /home/svegapom/public_html/includes/router.php on line 326

Skipper

Jesi li nešto mijenjao ili se greška pojavila odmah po instalaciji?

wooer

Koji SEF koristiš ?

Citat: dombo  u 23. Svibanj 2011, 08:53
... kada postavim ovu galeriju slika i pokušam ju otvoriti na stranici javlja mi grešku
Kako 'postavljaš' galeriju i kako ju 'otvaraš' ?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

dombo

nisam mijenjao ništa.uploadam slike u galeriju u administratorskom dijelu,postavim poseban izbornik za slike(standardni atomicon gallery) i omogućim ga.Kada odem na stranicu i pokušam otvoriti izbornik javlja mi navedenu pogrešku.Inače SEF je standardni što dolazi uz joomlu.

dombo

Problem je riješen.Kontaktirao sam tim koji je razvio komponentu pa su mi riješili problem.U router.php sam imao u 325 liniji koda   "     if ($parts) $result = implode('/', $parts);    "    bilo je potrebno obrisati  if ($parts) te sada komponenta uredno radi.Možete li mi samo reći hoću li imati problema zato što sam to obrisao odnosno što je taj dio koda radio?

oKRamxII

Pa valjda će ti prije taj tim koji je razvio komponentu moći dati precizniji odgovor.