Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Joomfish

Autor tito, 20. Travanj 2011, 17:45

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tito

Zasto mi Joomfish (2.1.3), ako sam prethodno stavio hrvatski jezik kao primarni, nekada otvara stranicu na engleskom a nekada na hrvatskom jeziku?

erik

U Joomfish pluginu postoje postavke za inicijani odabir jezika. Po defaultu je odabrano "jezik browsera". Tako na windozima često IE otvara na hrvatskom na FF na engleskom.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

tito

Citat: erik  u 20. Travanj 2011, 18:32
U Joomfish pluginu postoje postavke za inicijani odabir jezika. Po defaultu je odabrano "jezik browsera". Tako na windozima često IE otvara na hrvatskom na FF na engleskom.

Hvala na odgovoru. Koristim Mozilla Firefox 4, a od joomfish plugina pronasao sam samo

Joomfish - Missing_translation, koji nema parametara za podesiti.

erik

Plugin: System - Jfrouter
Parametar: Odabir jezika za nove posjetitelje
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

tito

Radi sada, hvala puno.

Bulldog091

#5
[RIJEŠENO]
Pozdrav svima,

Da ne otvaram novu temu, imam instaliran Joom!Fish v2.1.3., stranicu na 3 jezika (hr-en-de) i definiran hr jezik kao defaultni prema gore navedenim uputama. Problem je što mi pod hr piše na naslovnici umjesto "Pročitaj više" na engleskom "read more". Njemački radi ispravno ali hr nikako i nikako.
Lijepo vas molim za pomoć!
Unaprijed hvala.

tito

Provjeri verziju language pack-a za hrvatski ili ga ponovo instaliraj. Ako ni to ne pomogne, u cpanelu hr-HR language pack pronadji pa "read more" zamijeni sa "pročitaj više" ili sl.

Bulldog091

#7
O daaa... koristio sam jezik za 1.5.12 dok je inst. 1.5.22 :-[ Jezik sam update-ao na 1.5.21 i bomba, opet piše više!
Hvala ti puno!  :pivo:


Onebeat

Citat: Bulldog091  u 09. Svibanj 2011, 15:08
O daaa... koristio sam jezik za 1.5.12 dok je inst. 1.5.22 :-[ Jezik sam update-ao na 1.5.21 i bomba, opet piše više!
Hvala ti puno!  :pivo:

Probaj stavit jezik 1.5.23 jer je to zadnja sluzbena verzija  ;D
Truth will set you free

Bulldog091

Ajde može, samo za tebe  ;) Iako sve radi ok sa 1.5.22

tito

#10
Da ne otvaram novu temu. Zelim da uklonim joomfish i obicno prvo kada deinstaliram neku komponentu pogasim sve vezane module i plugine da ne bi kasnije ispravljao greske i dobio praznu stranicu.

Medjutim, kada ugasim jfrouter plugin dobijem blank stranicu. Inace koristim mysql baze a ne mysqli pa ne razumijem zasto mi to stvara problem. Mysql mi je podeseno i u globalnim konfiguracijama.

(RIJESENO)

Zaboravio sam ugasiti modul jflanguageselection.