Problem sa K2 komponentom

Autor majolisa, 18. Travanj 2011, 20:06

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

majolisa

Pozdrav, ima problem sa K2 komponentom koju sam instalirao na svoju web stranicu, instalacija prodje kako treba, napravim kategoriju, clanak i menu item, ali kada kliknem na njega na frontend javi mi grisku ( kao u prilogu )... Skoro na svim stranicama koristim K2 i nikada nije javljao se ovakav problem...

tito

Ako imas instaliran joomfish ne mozes editovati K2 iz frontenda. A tu gresku koja se pokazuje znaci da postoji greska u instalaciji ili putanji.

zvonac99

Citat: tito  u 21. Travanj 2011, 23:40
Ako imas instaliran joomfish ne mozes editovati K2 iz frontenda. A tu gresku koja se pokazuje znaci da postoji greska u instalaciji ili putanji.

Hmm, neznam odakle ti to da se ne može editirati iz frontenda, ja sam baš za potrebe toga instalirao !J1.5 + K2 + Joomfish i mogao sam editirati iz frontenda.
Ovo gore mi više liči da mu nešto preusmjerava link na članak, radije neka provjeri koje sve plugine ima uključene.
I noga u dupe je korak naprijed

tito

Citat: zvonac99  u 22. Travanj 2011, 16:56
Citat: tito  u 21. Travanj 2011, 23:40
Ako imas instaliran joomfish ne mozes editovati K2 iz frontenda. A tu gresku koja se pokazuje znaci da postoji greska u instalaciji ili putanji.

Hmm, neznam odakle ti to da se ne može editirati iz frontenda, ja sam baš za potrebe toga instalirao !J1.5 + K2 + Joomfish i mogao sam editirati iz frontenda.
Ovo gore mi više liči da mu nešto preusmjerava link na članak, radije neka provjeri koje sve plugine ima uključene.

Omoguči uređivanje sa prednje stranice (isključi ako je instaliran i uključen Joom!Fish), tako pise unutar K2 2.4.1. postavki.

zvonac99

Znam, ja sam to prevodio :), mislim da je to bio problem sa prvobitnom verzijom Joomfisha, ali su to kasnije ispravili, u svakom slučaju treba prvo isprobati testno, pa ako radi ostaviti, a ako ne radi tada isključiti
I noga u dupe je korak naprijed

majolisa

Nasao sam u cemu je bio problem, kada sm podesio opciju "use apache mod_rewrite" na NE sve je proradilo kako treba :)

homoljac

Imam problem koji me vec dva dana izludjuje. U pitanju je k2. Prilikom registrovanja novog korisnika na sajt-u (k2 login) trebalo bi da se pojave 4 opcije: 1-add new item , 2-my page , 3-my account , 4-moderate comments... Kod mene se pojavljuju samo 3 , znaci nema one prve ADD NEW ITEM ! Da li nego zna u cemu je problem ili gde ja gresim? Kada se novi korisnik registruje , nema mogucnost postavljanja. Pomagajte ako znate!

Guardian

Citat: homoljac  u 19. Lipanj 2011, 18:45
Imam problem koji me vec dva dana izludjuje. U pitanju je k2. Prilikom registrovanja novog korisnika na sajt-u (k2 login) trebalo bi da se pojave 4 opcije: 1-add new item , 2-my page , 3-my account , 4-moderate comments... Kod mene se pojavljuju samo 3 , znaci nema one prve ADD NEW ITEM ! Da li nego zna u cemu je problem ili gde ja gresim? Kada se novi korisnik registruje , nema mogucnost postavljanja. Pomagajte ako znate!


Stari datum, ali možda nisi riješio. U User manager (K2, ne Joomla) moraš korisnicima dozvoliti unos novih Items. Svakom posebno ili po grupi, kako te volja.

Nisam siguran, ali mislim da ne mogu biti Registered. Mora najmanje Author. Ali vidjet ćeš već tamo.