Traženje partnera, prijatelja...

Autor Tom555, 25. Kolovoz 2011, 10:01

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tom555

Postoji li možda gotov dodatak ili onaj koji bi se dao prilagoditi za potrebe web stranice koja bi se bavila pronalskom partnera za vezu, prijateljstvo... tipa www.love.at
Ili to ipak dati da se valjano programira?



Tom555

Da, jesam.
Od toga bi mogao poslužiti jedino Love Factory. Samo treba vidjeti ima li boljih rješenja za 120 eura koliko on košta.

Guardian

Koristi ovo umjesto Joomla:

http://www.tufat.com/s_free_dating_system.htm

Open Source i super podrška na forumu. Možeš ga izgledom namjestiti kako poželiš.

Tom555

Odlično. Isprobat ću to!
I ovo mi se čini ozbiljno http://datingscripts.co.uk/ ali tvoje rješenje mi se čini dobrim zbog besplatnosti.

Guardian

Izgleda lijepo i to drugo.

Moraš paziti na jednu stvar. Ako kreneš sa tim pa ti navale korisnici poslije je skoro nemoguće lako prebaciti korisnike na drugu scriptu. Pa pamet u glavu i dobro to smisli.

Tom555

Citat: Guardian  u 25. Kolovoz 2011, 18:04

Moraš paziti na jednu stvar. Ako kreneš sa tim pa ti navale korisnici poslije je skoro nemoguće lako prebaciti korisnike na drugu scriptu.

Dobro si to primjetio. Zato i testiram mnoge aplikacije, kako bih odabrao onu koja mi najviše odgovara. Vjerojatno će rješenje ipak biti izvan joomle!

Guardian

Ne znam ni sam. Kad bi sebi pravio dating stranicu mislim da ne bi uzeo tu Osdate. Gledam na forumu nova 3.0 verzija izlazi uskoro. Ali sve je to bezveze.
Čeka se neka udarna verzija sa super opcijama. Ali kako je OS to se razvuče godinama i developers izgube volju.

Onda template za Osdate je užas ružna. Treba vremena i vremena da se sve namjesti po želji. Lakše sam namještao Phpclassifieds od onog Norvežanina kako sam htio.
Još jedan dokaz da su programeri i developers pravi tukci za design i lijepe stvari. Nešto slično je imala i Sobi2. Demo template kao iz početaka Internet ere.

Pogledaj dobro. Gledaj na čijem forumu developers brzo odgovaraju i postovi su friški.

Inače ima načina da i Joomlu namjestiš za dating. Razne ekstenzije se daju doraditi, samo ne treba skučeno razmišljati. Ali ipak dating scripte su optimizirane za page load i taj zahtijevan rad sa databazom. Joomla i ekstenzije nisu optimizirane primarno za to. Misli mi idu na Seblod. On može sve (sa nekim Joomla modulima) imati kao što Osdate ima.

Kad bih ja to radio uložio bih na Seblod. Poslije ti se znanje isplati za druge web stranice.