Komercijalni templati

Autor Tananda, 08. Kolovoz 2011, 02:54

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tananda

Pozdrav,

zanime me,
ako kupim neki template, da li ga onda mogu korostiti neograniceno puta, ili samo za 1 sajt?

hvala:)
It's OK, I'm a marine biologist.

Tananda

a vidim sad, mogla sam to i zguglati... ali eto, vec je napisano...  :nevin:
It's OK, I'm a marine biologist.

oKRamxII

Dobro, kad je već napisano, onda ću iskoristiti priliku da ti preporučim Gavick. Nije mi ovo prvi put da ih spominjem pa bi netko mogao pretpostaviti da i radim za njih, ali imaju tu jednu dobru ponudu, 100 eura za lifetime licencu u kojoj imaš pravo registrirati 5 templateova... Ostatak koliko sam vidio nudi za godinu-dvije plaćanje, ne više.

Guardian

Ja sam kupio licencu za Artisteer i prezadovoljan sam. Vrijedi svaki €€. Produživanje je mislim 50-ak € godišnje.

Artisteer templates jesu ružne ako se ne potrudiš. Ja dosta toga manualno poslije namjestim i dodam.
U biti on mi najviše koristi da vidim sklad i harmoniju boja i fonts. Sa nešto klikova mijenjaš i odmah vidiš kako se slažu na screen. Uštedi puno vremena.

Neka pravila sebi daš i držiš se toga i teško prepoznati da je Artisteer template, osim ako se ne pogleda u kodu po nekim sitnicama.
Mada nebitno, nije nikakav sram. Jer mi i takve templates uzmu puno vremena za napraviti. Ali ide sve brže, jer radiš na istoj platformi pa što naučiš poslije brže ide.

- Ne koristiti baš nijedan image od Artisteer.
- Koristiti što manje icons, patterns i slično od Artisteer. Ja imam pune mape svojih i biram od tamo.
- Izbjegavati koristiti rounded corners na bilo čemu sa više od 4px. Ti rounded corners su tipična Artisteer ružna stvar.
- Menije izmijeniti skroz da ne liče na Artisteer menije. (Ovo ne zbog nekog srama, već ih je previše na svijetu sa tim glupim istim menijima. Pa da bar malo originalnije imaš)
- Ne koristim Glare, Backgrounds od Artisteer. Stavljam uvijek svoje.
- Pripaziš na module headers da su malo originalniji, ne onako na default.

I još tih nekih sitnica kojih se ne mogu sjetiti sad.

etagure

Možeš li dati jedan link gdje si koristio template napravljen u artisteeru
Hvala
Citat: Guardian  u 08. Kolovoz 2011, 19:09
Ja sam kupio licencu za Artisteer i prezadovoljan sam. Vrijedi svaki €€. Produživanje je mislim 50-ak € godišnje.

Artisteer templates jesu ružne ako se ne potrudiš. Ja dosta toga manualno poslije namjestim i dodam.
U biti on mi najviše koristi da vidim sklad i harmoniju boja i fonts. Sa nešto klikova mijenjaš i odmah vidiš kako se slažu na screen. Uštedi puno vremena.

Neka pravila sebi daš i držiš se toga i teško prepoznati da je Artisteer template, osim ako se ne pogleda u kodu po nekim sitnicama.
Mada nebitno, nije nikakav sram. Jer mi i takve templates uzmu puno vremena za napraviti. Ali ide sve brže, jer radiš na istoj platformi pa što naučiš poslije brže ide.

- Ne koristiti baš nijedan image od Artisteer.
- Koristiti što manje icons, patterns i slično od Artisteer. Ja imam pune mape svojih i biram od tamo.
- Izbjegavati koristiti rounded corners na bilo čemu sa više od 4px. Ti rounded corners su tipična Artisteer ružna stvar.
- Menije izmijeniti skroz da ne liče na Artisteer menije. (Ovo ne zbog nekog srama, već ih je previše na svijetu sa tim glupim istim menijima. Pa da bar malo originalnije imaš)
- Ne koristim Glare, Backgrounds od Artisteer. Stavljam uvijek svoje.
- Pripaziš na module headers da su malo originalniji, ne onako na default.

I još tih nekih sitnica kojih se ne mogu sjetiti sad.

Guardian

Poslao sam ti linkove na privatne poruke. Samo ih nemoj objavljivati ovdje javno.