Virtuemart

Autor tito, 20. Ožujak 2011, 19:13

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tito

Da li neko ima prevod za VirtueMart 1.1.7a (stable) da postavi? Pozeljno u .ini formatu.

wooer

Evo za 1.1.6. Raspakiraj u administrator/components/com_virtuemart/languages
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

tito

Hvala puno. Radi odlicno kada se otpakuje i preimenuje iz hrvatski.php u english.php.

wooer

Mada ništa nije potrebno preimenovati ako je frontend jezik postavljen na hrvatski.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

tito

Ima li neko prevod za verziju 1.1.9.?

wooer

Zar stari prijevod ne valja?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

vivi

Iam ja sad jedno pitanje, nakon sto se napravi ova akcija gore sa extractanjem jezika.. kak ga onda i podesiti da se prikazuje na frontu? Negdje u opcijama virtuemarta ili se to automatski promjeni kada se promjeni i cijela joomla na hr.?

wooer

VM prikazuje odabrani jezik same joomle kako za front tako i za back
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

tito

Citat: wooer  u 23. Lipanj 2011, 20:53
Zar stari prijevod ne valja?

Radi i stari, mislio sam da ide novi prevod sa novom verzijom. Hvala.

Citat: vivi  u 23. Lipanj 2011, 22:02
Iam ja sad jedno pitanje, nakon sto se napravi ova akcija gore sa extractanjem jezika.. kak ga onda i podesiti da se prikazuje na frontu? Negdje u opcijama virtuemarta ili se to automatski promjeni kada se promjeni i cijela joomla na hr.?

Da.

fab3r

Radi odlično! Hvala :geek:

fab3r

Hm, ipak imam problem. Nikako natjerati prijevod da mi prevede neke sitnice, iako sam ručno pregledavao language fileove i sve je prevedeno, to nije upalilo za cart (0 items) i piece. Sve ostalo je prevedeno i radi. Može pomoć? :-[

wooer

Gdje se to nalazi ?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

fab3r



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Dakle, nemogu prevesti onu košaricu u gornjem desnom kutu ekrana što bi trebala biti (te tekst u zagradama koji govori koliko komada/items treba biti u košarici), te piece iz slike 2. Radi se o viertuemartu 1.1.5 (stable)

zvonac99

Pozdrav,
Ako je to baš specifičan predložak rađen za VM provjeri dali ima u html mapi (predloška) možda VM komponenta, te tamo provjeri da nije hardcodirano u sam kod toga predloška za VM, ili provjeri dali VM koristi predložak specijalno za njega napisan pa provjeri isto.
Nadam se da je pomoglo
I noga u dupe je korak naprijed

Guardian

Možda ti neke stvari leže direktno u PHP files.
Vidi sa Firebug. Ako ti umjesto class i divs pokazuje "element" onda je u PHP file, vrlo rijetko u JS.