Joomla! 3 podrška > Općenito / Novi u Joomli 3

Povezivanje ERP sustava s Joomla pute API

(1/1)

Calypso_man:
Pozdrav,

trebao bih uraditi povezivanje Joomla web stranice s ERP sustavom putem API-ja.
Konkretno potrebno bi bilo povezati korisničke račune, proizvode i sustav za narudžbe.

Svak promjena unutar erp sustava tada bi bila vidljiva na joomla web stranici i korisnici bi imali realni uvid u stanje skladišta i narudžbi.

Da li je netko ovako nešto radio i imate li kakav savjet?
Postoji li komponenta koja bi olakšala mogućnost povezivanja? Bilo kakav savjet je dobro došao.

Unaprijed hvala na odgovorima.

JessieSun:
Pa ja mislim da svaki webshop ima plugin za to, al nekad treba dodatno instalirati ako nije došlo "u paketu".

Dario:

--- Citat: JessieSun - 11. Travanj 2021, 22:58 ---Pa ja mislim da svaki webshop ima plugin za to, al nekad treba dodatno instalirati ako nije došlo "u paketu".

--- Kraj citata ---

Daj ako neznaš odgovor, nemoj bar zbunjivat ljude bezveze... Neznam kak si zaključila da "svaki web shop to ima" i kak bi se to trebalo spajati s ERP-om kad je svaki drugačiji :)

Dario:

--- Citat: Calypso_man - 10. Travanj 2021, 09:24 ---Pozdrav,

trebao bih uraditi povezivanje Joomla web stranice s ERP sustavom putem API-ja.
Konkretno potrebno bi bilo povezati korisničke račune, proizvode i sustav za narudžbe.

Svak promjena unutar erp sustava tada bi bila vidljiva na joomla web stranici i korisnici bi imali realni uvid u stanje skladišta i narudžbi.

Da li je netko ovako nešto radio i imate li kakav savjet?
Postoji li komponenta koja bi olakšala mogućnost povezivanja? Bilo kakav savjet je dobro došao.

Unaprijed hvala na odgovorima.

--- Kraj citata ---

Radio nekoliko njih, ali od gotovog i da postoji nešto - ne može ništ funkcionirati kad je svaki ERP priča za sebe. Svakak bi trebalo napisati plugin za shop koji koristiš.
Ukratko... dosta posla :)

JessieSun:

--- Citat: Dario - 12. Travanj 2021, 10:15 ---Neznam kak si zaključila da

--- Kraj citata ---
Pa nisam zaključila nego pretpostavila: lijepo piše da "mislim da..."  :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju