Povezivanje ERP sustava s Joomla pute API

Autor Calypso_man, 10. Travanj 2021, 09:24

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Calypso_man

Pozdrav,

trebao bih uraditi povezivanje Joomla web stranice s ERP sustavom putem API-ja.
Konkretno potrebno bi bilo povezati korisničke račune, proizvode i sustav za narudžbe.

Svak promjena unutar erp sustava tada bi bila vidljiva na joomla web stranici i korisnici bi imali realni uvid u stanje skladišta i narudžbi.

Da li je netko ovako nešto radio i imate li kakav savjet?
Postoji li komponenta koja bi olakšala mogućnost povezivanja? Bilo kakav savjet je dobro došao.

Unaprijed hvala na odgovorima.

JessieSun

#1
______________________________________
obrisala sam svoje postove
______________________________________

Dario

Citat: JessieSun  u 11. Travanj 2021, 22:58
Pa ja mislim da svaki webshop ima plugin za to, al nekad treba dodatno instalirati ako nije došlo "u paketu".

Daj ako neznaš odgovor, nemoj bar zbunjivat ljude bezveze... Neznam kak si zaključila da "svaki web shop to ima" i kak bi se to trebalo spajati s ERP-om kad je svaki drugačiji :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Dario

Citat: Calypso_man  u 10. Travanj 2021, 09:24
Pozdrav,

trebao bih uraditi povezivanje Joomla web stranice s ERP sustavom putem API-ja.
Konkretno potrebno bi bilo povezati korisničke račune, proizvode i sustav za narudžbe.

Svak promjena unutar erp sustava tada bi bila vidljiva na joomla web stranici i korisnici bi imali realni uvid u stanje skladišta i narudžbi.

Da li je netko ovako nešto radio i imate li kakav savjet?
Postoji li komponenta koja bi olakšala mogućnost povezivanja? Bilo kakav savjet je dobro došao.

Unaprijed hvala na odgovorima.

Radio nekoliko njih, ali od gotovog i da postoji nešto - ne može ništ funkcionirati kad je svaki ERP priča za sebe. Svakak bi trebalo napisati plugin za shop koji koristiš.
Ukratko... dosta posla :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

JessieSun

#4
______________________________________
obrisala sam svoje postove
______________________________________