Nemogućnost nadogradnje . ERROR: AJAX Loading Error: Not Found

Autor feno_men, 18. Veljača 2019, 10:05

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

feno_men

Imam više stranica na joomli 3x međutim kod jedne mi ne želi napraviti nadogradnju
Javlja mi ovu grešku ERROR: AJAX Loading Error: Not Found. Što god pokušam ne uspijevam. probao sam preko llinka pa sa updejtom fijle za nadogradnju i nula bodova.
Pokušao sam i preko cpanela - taamo isto ima mogućnost nadogradnje joomla verzije i tmao mi izbaci ovu grešku

The following errors were found :

    Could not make the query numbered : 0
    MySQL Error No : 1146
    MySQL Error : Table 'farmavrh_jos1.jos_utf8_conversion' doesn't exist
    Could not make the query numbered : 0
    MySQL Error No : 1091
    MySQL Error : Can't DROP 'idx_metakey_prefix'; check that column/key exists
    Could not make the query numbered : 69
    MySQL Error No : 1071
    MySQL Error : Specified key was too long; max key length is 767 bytes
    Could not make the query numbered : 0
    MySQL Error No : 1146
    MySQL Error : Table 'farmavrh_jos1.jos_utf8_conversion' doesn't exist

Nakon što mi baci ovu grešku piše mi da mi je verzija joomle sad aktualna (Već imate posljednju Joomla verziju, 3.9.3. )
Ali slijedeći puta mi opet neće proći automatska nadogradnja verzije sa admin panela.
Da li mi možda netko može pomoći da riješim taj problem da mogu nadograđivati verziju direktno sa admin panela




Boris

Na svim sajtovima otvoriti fajl configuration.php
zatim podesiti ispravne putanje za logs i tmp

recimo
        public $log_path = '/var/www/clients/client47/web84/web/administrator/logs';
        public $tmp_path = '/var/www/clients/client47/web84/web/tmp';

treba da bude
        public $log_path = '/var/www/medjugorje-pace.com/web/administrator/logs';
        public $tmp_path = '/var/www/medjugorje-pace.com/web/tmp';

Dario

To o čemu pričaš su postavke isključivo za tvoj sajt... Eventualno ako imaš više stranica na loše podešenom hostingu pa ti to radi i za ostale stranice u sklopu accounta.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Boris


Dario

Citat: feno_men  u 18. Veljača 2019, 10:05
Javlja mi ovu grešku ERROR: AJAX Loading Error: Not Found. Što god pokušam ne uspijevam. probao sam preko llinka pa sa updejtom fijle za nadogradnju i nula bodova.

Si probao u globalnoj konfiguraciji postaviti Error reporting (Izvještavanje o pogreškama) na None (Ništa) ?
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu