Konvertor valuta koji podržava BAM (Konvertibilna marka)

Autor Retro Alfa, 24. Veljača 2011, 15:32

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

brzibrzi16

Pozdrav sima.
Skinuo sam i instalirao ovo na joomla 2.5
Nakon što sam postavio modul na odgovarajuću poziciju, sajt se uopšte ne učitava, samo bijelo.
Nakon što sam isključio ( unpublish ) sajt opet radi.

Problem u modulu?
Mislim da jeste jer sam i prije na drugim sajtovima koje sam radio imao sličan problem kada stavim neko modul koji nije kompatabilan sa verzijom joomle ili nije ispravan.

Da li postoji verzija za 2.5 i da li je neko može postaviti za BAM ( KM ) ?

Hvala.

PodRinjaC

Erik imao bi par pitanja za tebe u vezi ovog modula na slici su prikazani ...

1. Bijela podloga kada predjem mišem preko nje bijela podloga nestane da li se moze to isključiti da se ne prikazuje nikako
2. Kad kliknem ovdje otvori mi se prozor
3. tu prikazuje HR undefined, a na kursnoj listi nema nikako hr valute. Da li mozes da mi kazes kako da ovo ispravim.

erik

Zdravo druže!

na žalost ja taj modul nisam vidio barem dvije godine, tako da bi mi trebalo malo vremena da vidim što se događa. Trenutno sam sa vremenom doslovno nula, ali nadam se da ću se uskoro javiti.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

PodRinjaC

Ok hvala ti drug, imam ja strpljenja sacekacu tvoj odgovor a mislim da je ovo neka sitnica za tebe.

Onebeat

Citat: PodRinjaC  u 08. Veljača 2013, 01:14
Erik imao bi par pitanja za tebe u vezi ovog modula na slici su prikazani ...

1. Bijela podloga kada predjem mišem preko nje bijela podloga nestane da li se moze to isključiti da se ne prikazuje nikako
2. Kad kliknem ovdje otvori mi se prozor
3. tu prikazuje HR undefined, a na kursnoj listi nema nikako hr valute. Da li mozes da mi kazes kako da ovo ispravim.

Pozdrav,

pa ova greska pod stavka 2 i 3 se događaju očito jer ti traži monetu HRK a ti imaš BAM

Postavi taj modul ovdje pa ću pogledat jer je @eriku $vrijeme <= 0  :pivo:
Truth will set you free

PodRinjaC

Vrati se samo na prvu stranicu ove teme modul ima u privitku u erikovom postu, da ne postavljam i ja da duplam stvari, hvala na ukazanoj pomoći.

Onebeat

Citat: PodRinjaC  u 08. Veljača 2013, 21:24
Vrati se samo na prvu stranicu ove teme modul ima u privitku u erikovom postu, da ne postavljam i ja da duplam stvari, hvala na ukazanoj pomoći.

Pozdrav,

evo ukratko...

1. maknuo pozadinu te postavio pozadinu za onmouse hover
2. greska se pokazivala jer se nije mogla učitat odgovarajuća vrijednost u polja

U prilogu prepravljena verzija za BAM i HRK našao sam istu grešku oko nedefinirane vrijednosti :geek: i promjenio pozadinu :pivo:

p.s  hvala @eriku na komentirama u kodu :pivo:
Truth will set you free

PodRinjaC

Hvala drug lijepo odradjen posao. Zanima me samo kako to da nemate download sekciju u koju bi postavljali domaće proizvode. Na croJoomla je to bilo ljepše uređeno.  :pivo:

Onebeat

Citat: PodRinjaC  u 09. Veljača 2013, 17:31
Hvala drug lijepo odradjen posao. Zanima me samo kako to da nemate download sekciju u koju bi postavljali domaće proizvode. Na croJoomla je to bilo ljepše uređeno.  :pivo:

Nema na čemu ;D

Na croJoomli je bila forum i stranica - ovdje je trenutno forum kao što se vidi, šuška se kako dečki iz Varaždina nešto slažu, zar ne? :pivo:
Truth will set you free

PodRinjaC

A ne znam ništa o tome, ako je istina sve pohvale momcima. Za croJoomlu znam da je bio i forum i portal, bio je iz početka i ovdje ali je se ukinulo. ;)

Onebeat

Citat: PodRinjaC  u 10. Veljača 2013, 20:59
A ne znam ništa o tome, ako je istina sve pohvale momcima. Za croJoomlu znam da je bio i forum i portal, bio je iz početka i ovdje ali je se ukinulo. ;)

Jel radi tečajna bez problema?
Truth will set you free

PodRinjaC

 :) ja se raspričao, a za posao koji si napravio nikako date pohvalim. Što se tiče kursne liste radi isprvno probao sam samo ovu 1.5.0 BAM sve pohvale za modul Eriku i tebi naravno Onebeat za pomoć.  :pivo:

Greške iz predhodnih postova u ovoj temi koje su se događale pojedinim korisnicima ovog modula tj. želio bih reći za informaciju drugih da se ti problemi nisu javljali u mom slučaju.