Site sa mogucnoscu ocjenjivanja/gdje ima video tutoriala za joomlu v3?

Autor MewCore, 14. Prosinac 2012, 23:52

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

MewCore

Pocetnik sam u CMSu i eksperimentiram sa Joomlom 3.0.2 i molio bi naputke sto je potrebno kako bi mogao sloziti site koji bi funkcionirao ovako:

-korisnik se logina pomocu facebook/google+ accounta
-popuni formular koji sadrzi opisni dio kao i numericku ocjenu onog cime se site bavi
-formular je poslan na autorizaciju mailom da bi bio odobren
-ukoliko jest, pojavljuje se na siteu i moguce ga je komentirati

Da li se tutoriali za v2.5 i v3 toliko razlikuju da ih nema smisla gledati ukoliko koristim v3?
Pitam jer se planiram regati na Lyndu samo kako bi vidio njihov essential tutorial za v3 :)

Unaprijed hvala na bilo kojoj pomoci!

Dario

Bio početnik ili "napredni" korisnik, važno je znati da Joomla v3 nije produkcijska verzija, dakle namjenjena je entuzijastima, beta testerima, ljudima koji će si znati riješiti pokoji problem - ali nikako početnicima. Tako da na tvojem mjestu bi zaboravio v3 dokad ne izađe 3.5 (Stable, Long Time Support).

Ovo o čemu ti govoriš je registracija na sajt s custom poljima, a koliko vidim želiš blog funkcionalnosti.... Pogledaj malo K2 komponentu ona bi trebala imati sve što će ti trebati (blog/komentari/ocjenjivanje sadržaja/galerije slika/video/itd)....

Za početak, imaš dosta video tutoriala - ovdje za sve verzije joomle :)

Citat: MewCore  u 14. Prosinac 2012, 23:52
Pocetnik sam u CMSu i eksperimentiram sa Joomlom 3.0.2 i molio bi naputke sto je potrebno kako bi mogao sloziti site koji bi funkcionirao ovako:

-korisnik se logina pomocu facebook/google+ accounta
-popuni formular koji sadrzi opisni dio kao i numericku ocjenu onog cime se site bavi
-formular je poslan na autorizaciju mailom da bi bio odobren
-ukoliko jest, pojavljuje se na siteu i moguce ga je komentirati

Da li se tutoriali za v2.5 i v3 toliko razlikuju da ih nema smisla gledati ukoliko koristim v3?
Pitam jer se planiram regati na Lyndu samo kako bi vidio njihov essential tutorial za v3 :)

Unaprijed hvala na bilo kojoj pomoci!
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu