Google mi prikazuje datum pa tek onda tekst

Autor Hellskitchen, 26. Svibanj 2011, 18:07

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Hellskitchen

Uglavnom dogodilo mi se da mi je google pročitao stranicu i prije sveg teksta očitao datum..ali neznam otkuda obzirom da sam zgasila sve moguće..i dosad mi se nije to dogodilo. ima li netko rješenje??

_________________________________
primjer:
Zvonimirov dom
31 ožu 2009 ... Pansion Zvonimirov dom,Hunjka...
.

Skipper

Govoriš, pretpostavljam, o rezultatima pretrage na Googleu? Google rezultate, queryje pa i web stranice sprema u cache, stoga pogledaj kod prikaza tvoje web stranice u rezultatima pretrage o kojem se "pregledu" radi, odnosno od kojeg je to datuma. Ako ti je do jučer, primjerice, bilo u člancima postavljeno da ti prikazuje Autora, datum, a tek onda tekst, onda ne možeš očekivati da Google već danas indeksira "novu verziju" tvoje stranice. Ima tu dosta stavki koje utječu; kako ti je stranica optimizirana, u kojim intervalima te Google "crawla", što je na stranici, što se mijenjalo, kada...

Hellskitchen

Nije nikada niti bilo prikazivano..od samog postavljanja stranice indeksirao je i pročitao taj datum ( i mijenja ga svakih par dana) ali nikako dokučiti gdje je izvor...sve je isključeno... :šok:

Skipper

Daj, ako ti nije teško, napiši što ukucaš kod pretrage, da vidimo o kojem se datumu točno radi.

Hellskitchen

webusluge...peti link (webusluge.net) ..fakat bi bila zahvalna jer već ludim sa traženjem rješenja...

Skipper

Aj' za početak probaj odjaviti ona čudesa s lijeve strane, sat, prognozu, datum...

Hellskitchen

evo zgasila sam datum...javim za par dana jel uspjelo ili to nije to  ;D

Akrobat

Probaj baciti oko na site sa Lynx-om
http://www.delorie.com/web/lynxview.html

zna ti pokazati kako se vidi stranica - i obično vidiš neke sitnice koje zaostanu u temoplateu ili nekom pluginu

Hellskitchen

Imali ste pravo fakat mi je pokupilo datum sa modula...pouka za sljedeći put...  :D

Skipper

Citat: Hellskitchen  u 07. Lipanj 2011, 13:48
Imali ste pravo fakat mi je pokupilo datum sa modula...pouka za sljedeći put...  :D

Glavno da je sad sve kako ti misliš da treba biti. I lijepo da si se javila s "updateom".