Kako napraviti ovo?

Autor Ivan, 12. Svibanj 2011, 08:43

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan

Poštovanje,

imam jedno pitanje. Naime igram se sa stranicom sa flash igrama i našao sam jednu sličnu stranicu koja je također napravljena u Joomli. Meni se sviđa kako su tu ubačene ove igre na naslovnici. Dakle ima slika , naziv igre i ocjena. Zanimam me kako je on to napravio - da li postoji neka gotova ekstenzija ili je to ručno ubacivano.

Inače link je www.cooligre.net

Ispričavam se ako je glupo pitanje

Hvala svima

Ivan

menka2

i ja trebam malu pomoć radi se o tome što bi htio na svoju stranicu staviti neki mali chat online imam joomlu 1.6 i problem jer nemam novaca da plaćam neke dodatne module a  kad stavim caht box prije nje mi ispiše neku grešku kao npr:Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in
i htio bih makniti na čelu stranice ono povečaj i smanji neznam kako i isto tako bih maknio na dnu stranice "pokreće joomla" molim pomoć

ikiK

Citat: Ivan  u 12. Svibanj 2011, 08:43
Poštovanje,

imam jedno pitanje. Naime igram se sa stranicom sa flash igrama i našao sam jednu sličnu stranicu koja je također napravljena u Joomli. Meni se sviđa kako su tu ubačene ove igre na naslovnici. Dakle ima slika , naziv igre i ocjena. Zanimam me kako je on to napravio - da li postoji neka gotova ekstenzija ili je to ručno ubacivano.

Inače link je www.cooligre.net

Ispričavam se ako je glupo pitanje

Hvala svima

Ivan
Meni se čini gledajući u source da su to obični članci...
...

ikiK

Citat: menka2  u 15. Svibanj 2011, 13:27
i ja trebam malu pomoć radi se o tome što bi htio na svoju stranicu staviti neki mali chat online imam joomlu 1.6 i problem jer nemam novaca da plaćam neke dodatne module a  kad stavim caht box prije nje mi ispiše neku grešku kao npr:Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in
i htio bih makniti na čelu stranice ono povečaj i smanji neznam kako i isto tako bih maknio na dnu stranice "pokreće joomla" molim pomoć
Uopće ne vidim razloga zašto si stavio svoje pitanje u ovu temu pošto nema nikakve veze s uvodnim postom...

Postoji više od jednog besplatnog chat rješenja, sam si izaberi neko;
http://extensions.joomla.org/extensions/communication/chat-hosted
http://extensions.joomla.org/extensions/communication/chat

Ovo što bi htio micat se miće ili u parametrima predloška ako postoje opcije, ili editiranjem html koda predloška, a pošto nema uvida na tvoju stranicu niti kod morat ćeš sam nači koji dio izbacit.
...

Ivan