kunena svašta nešto :)

Autor mijat, 25. Ožujak 2011, 18:14

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mijat

Dakle već se neko vrijeme borim s kunenom pa sam vas odlučio zamoliti za pomoć.

1)problem poruka koje mi se javljaju na vrhu a koje ne znam kako da iskljčim, poruke su tipa:
Message

Notice

        * The profile page is not available for guests

2)Kako da uključim signature da radi u Kuneni, koristim CB komponentu

3)Jel znate gdje ima za skinuti nekih lijepih CB templatea

4)Kupio sam naivno template od http://www.templatekunena.com/ i platio da bi me tražili još 10$ da mi pokažu kako da maknem gornji banner. Jel vi znate možda koji je file zadužen za to, nema lijepog index.php a ne znam u kojem da gledam, a preko firebugs ne znam vidjeti koji je to file ili možda ne znam gdje bi gledao...

5)Zanimljivi avatar pluginovi ako imate za preporučiti ili linkati. Hvala...

zvonac99

Wov, koliko pitanja  :) :) pa idemo redom:

Citat: mijat  u 25. Ožujak 2011, 18:14
Dakle već se neko vrijeme borim s kunenom pa sam vas odlučio zamoliti za pomoć.

1)problem poruka koje mi se javljaju na vrhu a koje ne znam kako da iskljčim, poruke su tipa:
Message

Notice

        * The profile page is not available for guests

Ova ti se poruka javlja zbog toga što Kunena automatski "vidila" da imaš instaliran CB a u njemu je defaultno zabranjeno gostima pregledavanje profila

Citat: mijat
2)Kako da uključim signature da radi u Kuneni, koristim CB komponentu

Odeš u Kunena administraciju->Podešavanje foruma, tab Integracija "Profili i popis korisnika" podesi na Kunena

Citat: mijat
3)Jel znate gdje ima za skinuti nekih lijepih CB templatea

Ja neznam, možda netko drugi  :-[

Citat: mijat
4)Kupio sam naivno template od http://www.templatekunena.com/ i platio da bi me tražili još 10$ da mi pokažu kako da maknem gornji banner. Jel vi znate možda koji je file zadužen za to, nema lijepog index.php a ne znam u kojem da gledam, a preko firebugs ne znam vidjeti koji je to file ili možda ne znam gdje bi gledao...

Hmm, na njihov siteu piše ako si član bilo kojeg kluba da je Included Copyright removal, pa mi baš nije jasna tvoja priča, eventualno stavi sliku tvoga foruma

Citat: mijat
5)Zanimljivi avatar pluginovi ako imate za preporučiti ili linkati. Hvala...

Avatar pluginovi ??? koristiš CB i Kunenu i još bi dopunske avatar pluginove ili...??
I noga u dupe je korak naprijed