Unutar menu-a da imam tekst i link na dio teksta

Autor Ivan, 08. Ožujak 2011, 16:26

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan

Poštovanje,

radim na stranici Menu-i kojeg bi nazvao X i unutar njega bi htio upisati neki tekst "Dodajte Vaš proizvod OVDJE". Na OVDJE bi htio da je link za košaricu. Pretpostavljam da pitam glupost ali se stvarno ne mogu sjetiti kako to napraviti :)

Hvala unaprijed

Ivan

ikiK

Poz;
Običan članak, stavi ga u ne bude u ni jednoj sekciji ni kategoriji, i napiši točno što si ovdje i dodaj željeni link na željene riječi. U meniu dodaj stavku vrste article layout, i odaberi taj članak i to je to.
Uredi parametre članka da bude sve iskljčeno/vidljivo, datum, kategorija itd...
...

Ivan

To sam bio i napravio. Ja kad sam stvorio menu - stvorio sam u njemu jednu stavku koju sam uzeo da je Article layout i da pokazuje na članak u kojem sam napisao tekst i link . sad on meni prikazuje naziv stavke a ne teks članka

Ivan

Bok

ja sam htio da na bakigames - com (da ne bi smatrali spamom :) )da na  "Your favorite games" piše "Please select your.... " a meni tamo stoji HHH što sam stavio da je naziv stavke u menu-u. Kako to izvesti?

Hvala

Ivan

Ivan

Namjera mi je bila da bude kao ovdje http://www.dailygames.com/ , gdje ima ovaj menu Favorite Games. jel se to može nekako izvesti?


hvala svima

ikiK

Napravi custom html modul i nazovi ga Your favorite games, unutar njega stavi tekst "Please select your..." i na njega ubaci željeni link, uredi ga vizualno i dodaj željeni link pomoću html kodova.

Ili napravi novi menu Your favorite games i ubaci stavku  vrste external link i nazovi ga Please select your i u opcijama stavke   stavi svoj željeni link.
...

Ivan