Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

ContentBuilder

Autor tito, 05. Veljača 2013, 19:41

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tito

Pozdrav.

Treba mi pomoc oko ContentBuilder komponente. Skinuo sam i manual ali ne razumijem najbolje kako da kreiram ono sto meni treba.

Meni je potrebno nesto poput ovog demo. Kako isto ovo mogu implementirati na svoj site. Hvala unaprijed..


wooer

Nisam radio s dotičnom komponentom ali izgleda mi kao da je samo kreirana nova ContentBuilder User List izbornička stavka.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

tito

Ok. Unutar ove komponente postoji opcija importovanja .csv tablica. Da li je moguce i kako exportovati prvo sa ovog demo site-a ovu tabelu pa je importovati unutar komponente, te da dobijem isti rezultat?

wooer

Ako kreator demo sitea nije napravio nekakav quickstart paket onda je teško dobiti isti rezultat.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

tito

Postoji li neka druga komponenta koja ce davati ovakve rezultate? Ali da ne vuce registrovane korisnike iz baze, vec da sam dodajem ove "profile".

Hvala na odgovorima :)