formular ili ???

Autor varial, 06. Rujan 2012, 08:40

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

varial

Unaprijed se ispričavam što pitanje nisam smjestio u neku kategoriju, no pošto nisam siguran kuda bi trebalo ići, zaključio sam da je ovako najbolje.

E sad pitanje:
Radim stranicu koja bi omogućavala korisnicima da naruče neki lijek te da im se taj lijek iz ljekarne donese doma. Dakle oni moraju negdje upisati koji im lijek treba te po potrebi još neke informacije.
Pretpostavljam da bi to bilo putem nekog formulara ili???
Ima li tako nešto već u joomli, ili mi možete preporučiti neki plugin, extenziju, štogod....

miki147

komponenta aiContactSafe

wooer

Svjestan sam da to trenutno nije predmet pitanja ali želio bih tebi i ostalima skrenuti pozornost na temu izrade stranica s lijekovima. Naime, u RH se za svaki lijek koji se uvozi i pušta u promet mora zatražiti i dobiti određena dozvola (od nadleđne agencije) koja između ostalog ima ili nema odobrenje za reklamiranje na internetu. Ulgavnom proizvođači i uvoznici tu kućicu ostavljaju praznom te time iste nije dozvoljeno prodavati, reklamirati ili spominjati (u svrhu prodaje) na internet stranicama.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

varial

Hvala miki147 na prijedlogu, vidjeti ću da li ću ga moći prilagoditi svojim potrebama. Nadam se da hoću.

@wooer:
Hvala na savjetu, no ne radim trenutačno stranicu koja je komercijalna, već za diplomski. I naručivanje lijekova je u ovom slučaju za osobe starije životne dobi koje ne mogu same po lijekove pa im se ti lijekovi donose kući...tako da s tim ne bi trebalo biti tih problema.