Prikaz slike u clanku

Autor lperkov, 08. Srpanj 2012, 12:56

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

lperkov

Pozdrav!

Imam problem sa prikazom slike u clanku.. Naime sve normalno napravim..ubacim sliku..napisem tekst..i na stranici mi ne prikaze sliku..kao da je ne moze ocitati!? Meni izgleda kao da su neki permission-i krivo namjesteni..sve sam provjerila i jos uvijek ne mogu otkriti u cemu je fora! Slika je .jpg format..probala sam i druge formate..i imam isti problem..

Ako netko ima ideju sta bi moglo biti bila bi zahvalna!

Pozz

zabok

Daj malo pobliže............koju verziju joomle koristiš.........
Fishing Club Zagorje

Tom555

Citat: zabok  u 08. Srpanj 2012, 21:19
Daj malo pobliže...
Doista, koja je joomla, koji editor, poveznica na stranicu da vidimo...?

lperkov

Da bilo bi pametno da sam to napisala  :-[ Koristim Joomlu 2.5.6, Wamp - Apache 2.2.21 i JCE Editor.. poveznicu nemam ali na mjestu gdje bi se trebala pokazati slika je prikazan okvir slike sa imenom slike..kao da ne moze ocitati source! Ako se kuzimo?! ;D

wooer

Da ti nema slika možda razmake u nazivu?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

zabok

Od kuda ubacuješ fotografije iz kojeg foldera?
images / ime foldera /..............................bi trebao bez problema prikzat fotografiju.

Probaj sa mozillom,ja sam neki dan imao takvih problema sa google chrome i internet explorerom--------------
Fishing Club Zagorje

lperkov

Citat: wooer  u 10. Srpanj 2012, 18:00
Da ti nema slika možda razmake u nazivu?

Ne nemam u nazivu razmake! Nikad ne stavljam bas zato da izbjegnem glupe probleme :)

Citat: zabok  u 10. Srpanj 2012, 18:03
Od kuda ubacuješ fotografije iz kojeg foldera?
images / ime foldera /..............................bi trebao bez problema prikzat fotografiju.

Probaj sa mozillom,ja sam neki dan imao takvih problema sa google chrome i internet explorerom--------------


Fotke stavljam iz images foldera..probala sam i sa default joomlinim fotkama(iz images foldera) i isti problem! Mozilla..IE..Chrome..ni u jednom browseru ne radi kako treba!

lperkov

Rjesila sam! Bila mi je disable-ana System - SEF komponenta! Uglavnom sad je sve ok!  8) ;)

Pozz