Firfox pokazuje inte moje module.

Autor flyman, 02. Prosinac 2011, 14:36

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

flyman

Firefox ne pokazuje sve module koji su postavljeni na stranici. Moduli koji su postavljeni na pocetku rada sa stranicom jos uvijek se vide, novi koje sam ukljucio danas se ne pokazuju. Provjerio sa stranicu kako izgleda u safariju i tu su svi moduli vidljivi. Mpram samo jos da dodam da sam imao problema sa serverom, da li greska moze da lazi kod njih. Zahvaljujem na pomoci.

ikiK

Definiraj probleme s serverom.
I opet dolazimo do istog... Da li si otišao u joomla administraciju i pod gornjim menijem SITE - Maintenance Clear i Purge Cache? Da to zaključimo da možemo dalje.
Isprazni joomlin cache, i očisti cache od firefoxa. I pogledaj da li ti je i članak iz onog prošlog topica nestao.
...

flyman


ikiK

ok, kakvi su to problemi s serverom, i može li se priložit link na dotičnu stranicu?
...

flyman

Ako zelis mogu ti poslati pristup administrativnom dijelu stranice, ja sam vec umoran od svega ovoga

ikiK

...

flyman

Evo drese, i slike koji ti mozda mogu pomoci da nadjes problem. Hvala


ikiK

OSX Lion; opera, safari, firefox (v7 i v8) i chrome prikazuju kako spada i na svima je isto. Firebug ne pokazuje nikakve greške.
Win7; +IE ista stvar, sve dobro...

Problem je do tebe negdje... Koji, nemam blage veze, probaj stavit zadnju verziju firefoxa ako nemaš...
...

flyman

OK, zahvaljujem za pomoc. Pogledati cu koju verziju firefoxa imam.