Gallery u Artiklu

Autor zlatkop, 21. Kolovoz 2011, 22:47

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zlatkop

Pozdrav,
kako bi prikazao neku galeriju slika, ali da se vrti u članku (Articlu), a ne da ju pozivam iz menua?
Hvala svima!

wooer

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

fab3r

Vrlo dobar je i Admiror Gallery... redovno ga koristim na svojim stranicama

http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/photo-gallery/11002

zlatkop

Hvala na brzim odgovorima, u međuvremenu sam skinuo neki "Multithumb image plugin for Joomla" - nisam još stigao isprobati, da li je to OK ili da skidam ove koje ste mi rekli?

oKRamxII

Malo je problematičan jer kad ga koristiš u člancima uspori ti se stranica kod učitavanja takvih članaka (barem je tako bilo kad sam koristio prije godinu dana), ima sličan takav, samo "lakši", Mavik thumbnails (tako nešto) pa pogledaj.

zlatkop

Ok, idem onda na ono provjereno. Hvala!

Guardian

#6
Toliko je tih gallery plugins za članke da čovjek ne zna ni koji bi savjet dao. Najbolje da probaš sam sve one koji imaju dobre ocjene na JED.

Mada svi oni padaju u vodu kad trebaju biti user frendly za unos od korisnika na frontend (ili admin). Zato volim koristiti K2 SIG PRO gallery.
Fiksirana na jednom mjestu. Ali to je cijena ako hoćeš početnicima olakšati stvari.

Onebeat

Citat: Guardian  u 25. Kolovoz 2011, 11:41
Mada svi oni padaju u vodu kad trebaju biti user frendly za unos od korisnika na frontend (ili admin). Zato volim koristiti K2 SIG PRO gallery.
Fiksirana na jednom mjestu. Ali to je cijena ako hoćeš početnicima olakšati stvari.

Potpisujem ;D
Truth will set you free