Postam link na moj sajt na Facebook i fejs mi da krivi opis i defaultnu sliku

Autor shadowmaster, 26. Srpanj 2011, 23:16

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

shadowmaster

Kad linkam svoj sajt na Fejs dobijem krivo ime i sliku. U postavkama sam promjenio ime weba i tagove no i dalje mi dodje ime templatea i joomla free cms kao opis jel sam mozda gdje zaboravio promjeniti ime pa to fejs povlaci. Nisam jos sredio SEO no budem uskoro. Site je:

www.baricdraga.com.hr

Hvala vam unaprijed!!!

shadowmaster

Postavio sam i SEO postavke, otvorio i blank document za prvu stranicu jel je moguce da to neki modul krivo prijavljuje ime stranice? Od kud se tocno kupe meta podaci za stranicu? Prije sam preko rss modula to mogao provjeriti u joomli 5 toga nema. Cak sam stranicu prijavio i na google i jos uvijek je krivi opis kada linkam na facebook. Otvorio clanak i sam napisao metapodatke direktno u clanak.

oKRamxII

Daje li ti uopće neznam kad staviš web-adresu u "Link" polje Page title?

Jer znam da su sad do nedavno mjesec-dva imali razdoblje u kojem kad bi stavio link na Pageu da uopće ne bi učitavao Page title nego bi se samo adresa pojavila i to je to.

shadowmaster

Uglavnom kad linkam link sa /hr nastavkom ili /en nastavkom sve je ok tocno napise i ime i metatagove i sve, no kad linkam bez nastavaka onda dobijem naziv template-a moguce je da posto sam oko tjedan dana imao samo uploadani demo template na siteu on je to od negdje pokupio i to sad drzi u bazi i ne refresha... razmisljam da mozda kontaktiram facebook osoblje da to isprave cini mi se da ovo nema nikakve veze niti sa seo niti sa samom joomlom nego necim sto je pokupilo informacije prije nego sto sam uopce linkao gotov site na fejs.

Guardian

Nešto sam načuo od jedne osobe da .hr domene imaju taj problem. Ako naprimjer imaš .eu ili .com domenu to se nikad ne događa.

Pa provjeri po forumima da nije to.

oKRamxII

Neznam baš kakav će ti odgovor dati facebook osoblje, odnosno hoće li ti ga uopće dati, ali možda valja probati.

wooer

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

shadowmaster

Ovaj sajt poveznice.net mi je rijesio problem sad radi i ako stavim samo link direktno u facebook!!! Thanx!!!!!  :pivo: