Virtuemart Standard Shipping

Autor marko11, 26. Srpanj 2011, 08:54

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marko11

Pozdrav ekipi!
Postavljam web trgovinu u Virtuemartu, ali imam problema oko cijene dostave.
Ako mi može neko dati savjet gdje se mogu definirati slijedeće stavke:

1. Informacije o dostavi - umjesto "Standard Shipping" da piše "Hrvatska pošta",
2. Cijena po komadu a ne  po težini,
3. Za RH jedna cijena, za BiH druga itd.

Zahvaljujem se na bilo kakvoj pomoći.

marko11


komir

Citat: marko11  u 09. Kolovoz 2011, 10:39
Rješio.
Možeš podjeliti sa nama ostalim "neznalicama" kako?
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

marko11

Sorry na dugom čekanju prešao sam na drugi forum. Evo da ne ostanem "dužan". U admin panelu klik na Dostava/Lista dostavljača pod naziv upišeš Hrvatska pošta, redoslijed 0. Zatim treba urediti dostavne tarife po komadu, a ne po težini. Admin panel/Dostava/Dostavne tarife, opis dostavne tarife staviš Trošarina ili sl., redoslijed 0, dostavljač Hrvatska pošta ili dostavljača koji je definiran u listi dostavljača. Država također po izboru npr. Hrvatska, BiH itd. Početni raspon poštanskog broja 00000 a završni raspon pošt. broja 99999, najmanja težina 0.000 najveća težina 1.100, pristojba npr. 25 kn - ovo su vrijednosti za jedan komad proizvoda. Za dva komada 1.200-2.100, cijena npr. 30 kn, za tri 2.200-3.200 + cijena, za četiri 3.300-4.300 +cijena itd, treba malo testirati ali to je to. Za inozemstvo dodaš drugog dostavljača, može biti isto hrvatska pošta, ali redoslijed postaviti na 1, vrijednosti po komadu (najmanja i največa težina) ostaviš iste samo promijeniš cijenu dostave. Nadam se da će pomoći. Pozzz..- ;)