Problem sa kategorijama

Autor Apollo, 22. Srpanj 2011, 10:11

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Apollo

Radim na jednoj web stranici audio-team.com


Obnavljam sajt i imam jako puno problema...  Na jednom drugom sajtu koji sam radio led.ba, radi virtuemart i sve
bez ikakvih problema. ovdje sam skinuo temu emecrantilism (navodno ima i 1.0. i 1.5) ja koristim 1.5 pa sam instalirao tu,
al kaze da je bezuspjesno, pa sam ukljucio legacy mode i instalirana je i radi template samo sto pise da je 1.0. Native.

E sad u cemu je problem. Ako kliknete na Audio Team (dole u listi gdje je naslovnica) imaju 2 SUBkategorije.
A kako da napravim da u virtuemartu radi sve bez problema tj da mogu tamo pravit kategorije recimo Pioneer, Kewnood itd itd itd jedna ispod druge,
i tu bi mozda bile i ovako subkategorije. Pokusao sam i sa rokecwild, al uzas, nisam imao srece...

Pomozite. HITNO

Guardian

Zašto koristiš prastare templates. Izaberi neku novu. Valjda taj gazda može platiti 40-50 €.
Ili koristi piratsku, kao i većina u državi.

Na toj led.ba imaš problem sa glavnim menu linkom,
Proizvodi po kategorijama.

Ne vodi nigdje, otvori prazan prozor. Namjesti ga da nije clicakble. Napravi "extern url" pa polje za link ostavi prazno. Ili da vodi na popis VM kategorija.

Apollo

Citat: Guardian  u 22. Srpanj 2011, 10:41
Zašto koristiš prastare templates. Izaberi neku novu. Valjda taj gazda može platiti 40-50 €.
Ili koristi piratsku, kao i većina u državi.

Na toj led.ba imaš problem sa glavnim menu linkom,
Proizvodi po kategorijama.

Ne vodi nigdje, otvori prazan prozor. Namjesti ga da nije clicakble. Napravi "extern url" pa polje za link ostavi prazno. Ili da vodi na popis VM kategorija.

Nemoze... tj nece.... uglavnom neznam u cemu je bit i zasto nece da se naprave kategorije kako bi trebalo :/

Guardian

Nemoj ništa raditi što traži legacy mode. To je prastaro i samo sebi praviš dodatne probleme i gubljenje vremena.

Apollo

Citat: Guardian  u 22. Srpanj 2011, 11:53
Nemoj ništa raditi što traži legacy mode. To je prastaro i samo sebi praviš dodatne probleme i gubljenje vremena.

Pa sta cu sad...  pas sam u .... :///

Treba mi neki jednostavan template, ovako nesto, profinjeno simple. i da mogu ubacit masu kategorija i proizvoda i lako editovati i ubacit.
i subkategorije. CMS. Sta da radim?

:( Molim vas pomozite....

Guardian

Pa skini Artisteer demo. Na default one turbo ružne template su ljepše od ove koju si izabrao.
Bar ljudi koji ga prave prate trendove i trude se. Joomla 1.7 izašla oni isti dan objavili verziju koja radi sa 1.7.

Radi sa njim bez gašenja kompa i programa, jer Save .art ne radi. Možeš danima.

Onebeat

Vidim da se povlaci pitanje kupnje template i neki programa koji izraduju template,predlazem ti da posjetis bestofjoomla i pretrazis template koji su free a odogovaraju onome sto trazis!

Template kuca Rocketheme izbaci svako malo free template pa pogledaj i tamo,takoder svi novi templati su radeni sa nekim frameworkom pa su u startu bolji nego stari...
Truth will set you free

Apollo



Na toj led.ba imaš problem sa glavnim menu linkom,
Proizvodi po kategorijama.

Ne vodi nigdje, otvori prazan prozor. Namjesti ga da nije clicakble. Napravi "extern url" pa polje za link ostavi prazno. Ili da vodi na popis VM kategorija.
[/quote]

To je na audio-team.com kako da to namjestim??? Ovi dolje linkovi rade al ovi gore ne vode nikamo. kako to napravim.

Apollo

A i dodao sam kao sto vidite "NOVOSTI", ali pokusavam napravit "novost/artikal" i ubacit ga tu, ali bezuspjesno... :S

Apollo

Citat: Guardian  u 22. Srpanj 2011, 10:41

Na toj led.ba imaš problem sa glavnim menu linkom,
Proizvodi po kategorijama.

Ne vodi nigdje, otvori prazan prozor. Namjesti ga da nije clicakble. Napravi "extern url" pa polje za link ostavi prazno. Ili da vodi na popis VM kategorija.


to je na audio-team.com  jel mi mozes pomoci kako to napraviti i gdje ubaciti? Hvala

Guardian

#10
Vidim sredio si drugačije. Ja kad neću da je neki parent link clickable promijenim tip linka u menu manager na "extern url" i ostavim polje za URL prazno.
Ako se sjećam dobro.

Ovo vrijedi samo ako imaš popup sa submenus kad pređeš mišem preko glavnog. Ako ti se submenu otvara na click onda to ne možeš koristiti.