Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Moduli

Autor giga, 12. Srpanj 2011, 16:11

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

giga

A jbg ja sam probao to, i meni uvjek bude slajd, ali to i nije problem da ja ne moram uvjek ubacati vijest rucno, tj ulaziti u components pa ubacati tu clanak i tek ga onda on ubaci u modul... meni je ok da je slide, al da moram ulaziti u comopnents pa ubacati clanak to mi ne odg...

gianni

RokMicroNews je nešto slično, možda ti odgovara.

dombo

ovo od gavicka sto sam ti napisao nije komponenta i automatski vuče članke.

giga

Dobro je to od gavicka, ali nema 3 vijesti pored one male i 1 veliku, a meni to identicno treba...

RokMicroNews nije los ali ni on nema slike desno. Stvarno je tesko naci modul koji trazim, zato bi i platio da ga neko napravi, ili ako ga nadje....

gianni

Onda probaj Yt News FrontPage ili RAXO All-mode PRO. Oba se mogu podesiti da prikazuju jednu veliku sliku na jednoj polovini, a nekoliko malih na drugoj, uz uvodni tekst.

wooer

Dovraga i bestraga!
Joomla dodaci se biraju po funkcionalnosti, a vizualna prezentacija se po potrebi ručno prilagođava. Zasigurno niti nema toga što će te od prve zadovoljiti. To je prednost ove platforme, mogućnost nebrojenih prilagodbi.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

giga

Dzaba meni sto je moguce kad ga ja ne umijem uraditi pa zato trazim gotov modul....

Onebeat

Citat: giga  u 15. Srpanj 2011, 11:05
Dzaba meni sto je moguce kad ga ja ne umijem uraditi pa zato trazim gotov modul....

Pogledaj PM!
Truth will set you free

giga

#23
Citat: gianni  u 15. Srpanj 2011, 09:06
Onda probaj Yt News FrontPage ili RAXO All-mode PRO. Oba se mogu podesiti da prikazuju jednu veliku sliku na jednoj polovini, a nekoliko malih na drugoj, uz uvodni tekst.

Yt je sjajan ali ja nemam pare na paypal, ne znam kako se uplacuju, imam cash ali nemam na paypal.. to je jeftina varijanta takodje, 7.9$.... samo ne znam kako staviti pare na paypal.. a karticom kada se placa nema mogucnost za Crnu Goru... sa Balkana samo ima HR..

Tom555

Citat: giga  u 15. Srpanj 2011, 12:41
... sa Balkana samo ima HR..
Hrvatska ima... ali nije na Balkanu!

giga

off topic je to pitanje, ali evo ti pa pogledaj je li na Balkanu... http://en.wikipedia.org/wiki/Balkans

Tom555

Ne moram ja gledati englesko izdanje wikipedie da bih znao gdje je Hrvatska... po njima smo mi još Kromanjonci!

Onebeat

Citat: giga  u 15. Srpanj 2011, 12:41
Citat: gianni  u 15. Srpanj 2011, 09:06
Onda probaj Yt News FrontPage ili RAXO All-mode PRO. Oba se mogu podesiti da prikazuju jednu veliku sliku na jednoj polovini, a nekoliko malih na drugoj, uz uvodni tekst.

Yt je sjajan ali ja nemam pare na paypal, ne znam kako se uplacuju, imam cash ali nemam na paypal.. to je jeftina varijanta takodje, 7.9$.... samo ne znam kako staviti pare na paypal.. a karticom kada se placa nema mogucnost za Crnu Goru... sa Balkana samo ima HR..

Ova rasprava nevodi nigdje stoga vrijeme je da zavrsimo raspravu...

@giga molim te malo pristojnosti oko toga sto je i gdje se nalazi,nepravi tenzije gdje ih nema!Sto se tive paypala,nema stavljanja para na paypal nego se stavi kartica i nju se koristi za placanja!pogledaj sto kaze google o tome!

Ako vec nemozes postavit kako hoces vijesti onda napravi temu u profesionalne ponude pa se netko i javi!

@Tom555 znamo mi da se to moze napravit igrajuci se sa modulom,al prije treba rijesit confilkte na stranici:)
Truth will set you free

Tom555

#28
Citat: Onebeat  u 16. Srpanj 2011, 01:21
...,al prije treba rijesit confilkte na stranici:)
Ne bih rekao da su konflikti... prije nerazumijevanje. Predložio sam mu nekoliko modula koji se mogu prilagoditi njegovim potrebama, a on traži nešto istovjetno onomu gdje stranice uopće nisu rađene u joomli pa nisu niti korišteni joomla dodatci.
Eto i gianni doživješe isto: čovjek mu predlaže, no on veli kako to nije isto kao ono što on treba.
Odlično rješenje nudi Onebeat da onda taj modul potraži na drugom mjestu - u profesionalnim ponudama.


giga

rijesio sam problem, nasao sam pravi modul... hvala svima na pomoci