Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Broj citanja

Autor pato7, 06. Lipanj 2011, 20:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pato7

Bok svima,

Bil znao ko dal se moze napraviti da na primjer broj citanja racuna 10 puta vise. Na primjer, da stavim da mi jedan klik na vijest racuna po 15 puta?

oKRamxII

Ne bih želio kategorički tvrditi da nigdje na svijetu nije izmišljena ovakva nekakva skripta, no izglednija mi je opcija da ako želiš "što veću posjetu" da ćeš to morati ručno podešavati...

Skipper

Da tako Pato iz Milana "mulja" o broju postignutih golova, što bi mislio o njemu? Koja je poanta "napuhavanja" statistike, ako se smije znati?

erik

Citat: pato7  u 06. Lipanj 2011, 20:04
Bil znao ko dal se moze napraviti da na primjer broj citanja racuna 10 puta vise. Na primjer, da stavim da mi jedan klik na vijest racuna po 15 puta?

Dobrodošao pato7!

Može se složiti plugin koji će to raditi.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

pato7

Meni nije nikakva poenta, poenta je onome kojem ja to trebam uradit....

@erik nemam novca za platit to.....

znam za rucni nacin, preko MySql-a al momak trazi da to ide automatski

Skipper

Citat: pato7  u 07. Lipanj 2011, 20:28
Meni nije nikakva poenta, poenta je onome kojem ja to trebam uradit....

@erik nemam novca za platit to.....

znam za rucni nacin, preko MySql-a al momak trazi da to ide automatski

Ops, moja greška. Nemaš novaca? Nek' momak plati...

pato7

Momak je vec platio, ja sam mislio da to ima na netu, ali nazalost nema...

ikiK

#7
Raspitaj se kolika je cijena kodiranja takvog dodatka, ako nije velika i uzima neki postotak onoga što ti je već plačeno, dužan si vijerujem to platit nekome iz svoje već naplačene svote ako neznaš sam napravit. Ako cijena je nešto veča možeš slobodno reči naručitelju da se takva "veča kodiranja"(?) dodatno plačaju tj. da se cijena rada povečava.
No sve mi se čini da ova priča spada u onu prvu opciju... No to prepuštam procjeni onome koji zna to iskodirat.
Nemožeš sve nać na "netu" besplatno.
A klijentova želja je zadnja.
...

erik

Ma to je plugin od desetak linija koda i petnaest minuta posla. Ako stignem složim ti večeras.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

erik

U privitku se nalazi plugin "Click Cheat" koji uvećava broj klikova na članke.

Dakle ako u parametrima postavimo broj 9 svaki puta kada neko otvori članak klikovi će se povećati za 10 (9 od plugina + 1 normalan)
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

pato7

Hvala puno Erik, spasio si me ne znam sta reci... stvarno hvala...

erik

Molim. Sjeti me se kada dobiješ na lotu ;)
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

oKRamxII

Citat: oKRamxII  u 06. Lipanj 2011, 20:23
Ne bih želio kategorički tvrditi da nigdje na svijetu nije izmišljena ovakva nekakva skripta, no izglednija mi je opcija da ako želiš "što veću posjetu" da ćeš to morati ručno podešavati...

Evo, samo da se "poklopim"  ;D

erik

U vrijeme kada si ti pisao i nije postojala skripta. Također, nismo uspjeli utvrditi neku konkretnu korist od ovog plugina pa je ručna opcija vjerojatnija jer možeš napraviti točno što želiš.

UPDATE `jos_content` SET hits = hits + 100
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

wooer

Najžalosnije je kod takvih siteova koji lažiraju broj čitanja što uglavnom nitko ne čita njihove tekstove pa se brojač ne pomiče daleko od inicijalne vrijednosti.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member