Html / iframe /editori / filtering ne prihvaćanje nikakvih kodova (rješeno)

Autor ikiK, 19. Svibanj 2011, 14:32

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ikiK

Lud sam!
nemogu ubacit najobičniji html kod a da ga ovaj ne osakati, jer u bilo kojem editoru kada ga "isključim" "sakrim" i ubacim kod ovaj prilikom spremanja opet uključi editor... Probo sam i s ubacivanjem s html opcjama pojedinih editora, ista stvar...
Probo sam sve, SVE ! ... I jce, i sve opcije koje dolaze s joomlom... I no editor ne radi!

Radi se o google maps kodovima, na 1.5 taj isti istom procedurom radi... TAmo se editor ne prebacuje nazad prilikom updata članka. I ne neću ništa za to instalirat jer ću opet naič na neki kod koji neću moči ubacit a nema plug ina... Ima li ko istih iskustava?? I rješenja?!

...

Skipper

Kreiraj novog korisnika, definiraj da ne koristi niti jedan editor i onda probaj ubaciti taj kod koji ti treba...

ikiK

Neče, ista stvar ko s mojim adminom, osakati kod...
...

Skipper

Citat: ikik  u 19. Svibanj 2011, 16:01
Neče, ista stvar ko s mojim adminom, osakati kod...

Čak i kad odmah kod kreiranja staviš da bude bez editora? Hm, čudno... Koja je verzija?

ikiK

Sve zadnje, danas instalirano

Ma kažem da sam sve probo, ne pada mi na pamet ama baš ništa više...
...

wooer

U parametrima pluginova se nalazi opcija isključivanja 'čišćenja kôdova'
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

Nije uključena... Provjerio sam
...

ikiK

Nema nikakovg načina da se ubaci neki kod u članak niti u custom html, s svim editorima i bez editora, na dva sajta. S svim promjenjem opcijama mogućim. NIti google kodove za mape niti fajse kodove za like boxove...
Ubija čak i google maps plug in u člancima...
...

ikiK

...

wooer

Citat: ikik  u 26. Svibanj 2011, 15:49
1.6 suxs...
Nemoj tako. Ja uredno mogu ubacivati html.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

Jesi probao facebook iframe ili XFBML, ili google maps iframe embed? U članak ili modul...
Drage volje ti dam admin pass pa da vidiš o ćemu se radi. Pomalo se ludo osječam jer mi više ne padaju na pamet nikakvi koraci a htio bih znat krivca, ja ili joomla...
...

ikiK

I tko drugi nego wooer u pomoć... ACL, na kraj pameti mi nije bilo...

Article Manager/ options / text filters - isključit za željenu grupu usera (no filtering)

...
I ovo ne vrijedi samo za članke ovo vrijedi i za custom module, i predpostavljam bilo gdje gdje se neki tekst upucava...
...

wooer

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

...