xampp i nadogradnja php

Autor gogo2409, 29. Travanj 2011, 16:33

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gogo2409

Problem sa kojim se mucim i nikako da ga rijesim,stvar je u tome da koliko sam cito novi xamp serucka oko mysql baza,pa sam onda ostao revan starom,e ali problem je kad sam htio stavit jomfish da nece radit guglajuci sam doso do podatka da novi joomfish 2.1.7 mora bit na php PHP Version 5.3, a ja na xamppu starom imam PHP Version 5.2.6.

E sad pitanje je kako da ja samo php nadogradim i da ostalo nista ne diram jer imam par stranica gore,ili da napravim sljedece da probam sve baze skinut,instalirat novi xampp pa onda samo baze vratit ili sta nisam pametan jer sam htio samo php updejtat a nekuzim kak.

Grašku koju mi izbaci u admin panelu kad odem na komponente jomfish je sljedeca.

Warning: domdocument::domdocument() expects at least 1 parameter, 0 given in C:\xampp\htdocs\shop\administrator\components\com_joomfish\models\cpanel.php on line 130

Fatal error: Call to undefined method domdocument::load() in C:\xampp\htdocs\shop\administrator\components\com_joomfish\models\cpanel.php on line 133

Linija 130
Citat:$xmlDoc = new DOMDocument();
Linija 133
Citat:if (!$xmlDoc->load( $xmlfile)) {

Ako odem na taj meni od joomfisha i na plugin(zacudo to radi) ima samo Joomfish - Missing_translation plugin a vidim da ih ima vise koji se ocito nisu instalirali nes sam kemijo rucno ali mi onda nisu vidljivi tu tak da nemam pojma sta da radim.

Od joomfisha rade linkovi,plugins,Help & How To's,Language Manager,Statistics,Manage Translations,i to je to.

Configuration neradi i to me muci pa ako je neko imo problem slican da mi pojasni sta da radim,vjerojatno bi na hostu to radilo ali ocu da prvo ovako probam.

erik

Najjednostavnije će biti da napraviš backup "htdocs" i "mysql/data" foldera i onda reinstaliraš.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez