Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Alert na crojoomla ?!

Autor slavonika, 11. Travanj 2011, 20:43

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

slavonika

Išao sam večeras na crojoomla.hr (kao i mnogo puta ovih godina), i skoči mi antivirus (Eset). Ovo se nikad nije dogodilo a inače, plaćam svake godine zaštitu.

Evo slike -

U ćemu je problem ?

wooer

Meni ovo izgleda kao crojoomla.com a ne .hr

A problem mora da je u "webmasterici".
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

slavonika

Da u pravu si, crojoomla.com  ;) ja sam googlao joomla hr (kao što se vidi na fotki)  8) ali problem i dalje stoji  ROFL

Ivan

ja sam isto prije 3 tjedna imao istu stvar s crojoomlom

ikiK

Ma problem je u prozorima i njihovim virusima  ROFL
...

wooer

Eh, to ti misliš. crojoomla se nalazi na os-u sličnijem ovome kojeg ti koristiš nego na prozorima.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

#6
Ma i ja sam skoro pa siguran da se u mnoštvu podataka svega i svačega na svim mojim hardovima nalazi nešto lošega za prozore.

ALI ME BAŠ BRIGA :D , na mene ne utječe :D

Obožavam prelazit one worningse od gogola kao da ih nema :D
...

wooer

Eto što se dešava kad imamo ovakve korisnike koji uredno arhiviraju na svojim računalima maliciozne programe i nije ih briga što će ih kad tad nekome proslijediti. Korisnici prozora barem se (istina; često silom prilika) natjeraju te nametnike ukloniti sa svojih 'mašina', a time i iz opticaja. Sramite se korisnici ne-prozora !
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

:D ne brini ja sam svoje s prozorima itekako krvavo odradio, sad je vrijeme za uživanje :)
...