Virtuemart i dvije valute

Autor saibos, 08. Travanj 2011, 18:39

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

saibos

Pozdrav svima,

Kao što znate novosti u svezi primanja sredstava od preodaje na paypal, htio bih u svezi toga nešto pitati.

BUG Online je napravio na svome web shopu, da ljudi mogu naručivati pretplatu na njihov časopis i plaćati paypalom.
Kod izrade narudzbe, pise: 750kn pretplata godišnja, a ispod je odmah navedeno da je to: 101.85 Eur.

Na svom webshopu sam aktivirao paypal, i za probu sam htio provjeriti da li mi proazi naručianje ako imam cijene
u KN (što mora biti zakonski), ali paypal normalno izbacuje grešku, jer KN nije podržana valuta plaćanja.

Kako sada napraviti na Virtuemartu da se prikazuju ispod nekog artikla dvije valute npr. glavna KN i ispod USA dolari, pa kada korisnik hoće kupiti preko paypala da Virtuemart linka na paypal dolarsku ponudu,
a ako netko hoće plaćati virmanski (iz Hrvatske), onda da bude riješeno kao što sam imam do sada, da mu se na mail pošalje ponuda?

Tražio sam neki takav modul ili komponentu, ali ništa pametno nisam pronašao.
Mislim da će ovo mnoge interesirati.

Hvala puno.

ikiK

Možda ovako nešto pomogne:
http://dynamicconverter.com/virtuemart
Namjesti defoltnu koja paše peypalu pa nek si ljudi sami okreću u kune ako ih zanima odma na artiklu.
Mislim da ima i modul od virtuemarta koji to isto radi. No ovo je ukomponirano u artikl.


...

saibos

Hvala puno na pomoći. Probati ću instalirati pa da vidim kako će ići.