gk_weather ne radi ispravno

Autor erbi, 05. Travanj 2011, 10:48

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

erbi

Inštaliral sam modul gk_weather za joomlu 1.5, al ovaj modul ne radi po css-u koji mu pripada. Iako je u kodi:
list-style-type:none; list-style-image:none
svejedno kod svakog dana stavi list oznaku.

Šta da uradim?

ikiK

Advanced Parameters : Use module CSS ti je namješteno što?
...

erbi

#2
Enable

Kad u ovome css promjenim velicinu fonta radi bez problema

Onebeat

Prepravi onda i to je to.Ja sam imao slicnih problema po pitanju prikaza nekih parametara sa tim modulom.Prilagodio sam ga svom template i sada to radi;)
Truth will set you free

erbi

U sve redove u css (pojedinačno) sam stavio list-style-type:none, a ništa.

erbi

Nikako mi ne uspije. Kakvo rješenje?

Onebeat

Bok,

za pocetak probaj vidit jel ti se ista stvar dogada sa default templatom od joomle, prdpostavljam da se radi o 1.5.x verziji pa cemo dalje... :nevin:
Truth will set you free

erbi

Joomla je 1.5.22, isto se desava sa templateom ja_purity, koji je bio u original ZIP-u joomla install

wooer

Ja bih to želio vidjeti kod tebe na siteu ako nam daš link s predmetnim 'pokvarenim' modulom.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

erbi


wooer

Ajd barem probaj pronaći tu sliku strelice da vidiš pripada li nekom drugom modulu od kojeg povlači css
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

erbi

Ova strelica je od template.css i nikako je ne mogu blokirati samo u ovome modulu. U svima ili ništa.

wooer

Sada sam zbunjen. Želiš me uvjeriti da svi predlošci, pa i oni od joomle, dijele isti template.css ?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

erbi

Evo sa template ja_purity ...

wooer

Nađi datoteku /modules/mod_gk_weather/style/style.css i u njoj napravi malu izmjenu tako da ovaj kod
ul.gkw_next_days li { background: none; float:left; width:24.9%; }
zamijeniš s ovime
ul.gkw_next_days li { background: none !important; float:left; width:24.9%; }
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

erbi

wooer, pa ti si strašan!

Radi. Hvala!

erbi

#16
Evo, još jedan problem:

Kad u browser upisem stranicu i ona se uloada dobijem "Suncano, 23C", onda refresh stranice i dobijem "Djelomicno oblacno, 22C", opet refresh i dobijem opet "Suncano 23C".
Iako onemogucim cache  ne radi ispravno. Folder cache i mod_gk_weather.xml su na 777.

Zasto tako?

PodRinjaC

Meni se desava sledeci problem, ako mi moze neko pomoci bio bih zahvalan, mislim na ove upitnike ...

maleni

#18
Sasvim normalno s obzirom da je Google promjenio API. Kontaktirao sam podrsku Gavicka za ovaj problem te su mi javili da bi uskoro trebao izaci update posto i sam koristim doticni modul.

Pozdrav.

Edit: Izasao update: http://tools.gavick.com/weather.html