Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Pitanje

Autor klokan16, 21. Ožujak 2011, 18:54

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

klokan16

Pozz svima, novi sam u Joomli i na forumu, ucim raditi u njoj mozda koja 3 tjedna pa me zanima jedna stvar - da li je moguce u Joomli napraviti stranicu tipa www.nabava.net? Da li postoje neke ekstenzije kako povuci trenutne cijene i stanje na lageru od konkretnih firmi i kako to uopce funkcionira (kako uopce funkcioniraju takve stranice, da li ih tvrtke izvjestavaju na neki standardizirani nacini ili stranica ima odreženi pristup bazi podataka tvrtki?) da li netko zna? Kako funkcionira sistem filteringa? Nadam se da sam postavio pitanje u pravoj sekciji, ako ne, admine moze premjestaj.
Thx

wooer

Obrati se na nabava.net, pripremi virman i počni im slati cjenike u predefiniranim formatima.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

klokan16

Cisto sumnjam da bi mi otkrili nacin na koji funkcioniraju. A ovaj dio sa virmanom i cjenicima u predefiniranim formatima nisam shvatio pa moze malo detaljnije?

wooer

Dao sam ti informaciju kako oni rade.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

klokan16

Thx, hvala na odg. Pozz