Modul tečajna lista

Autor Onebeat, 13. Ožujak 2011, 18:00

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Onebeat

Bok društvo,

jel tko ima pri ruci zadnju verziju @erikove tečajne liste?

ja imam tečajna lista v2.0 beta al mi pravi probleme na stranici pa da eliminiram sa novijom verzijom maybe? ^-^
Truth will set you free


erik

Kakvi problemi? Radim na novoj verziji pa da probamo ti riješiti.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Onebeat

Citat: marko227  u 13. Ožujak 2011, 20:03
Hvataj: http://forum.joomla-hrvatska.com/index.php?action=dlattach;topic=461.0;attach=245

Da znam taj post gdje je bila rasprava al ovdje je @Erik koristio kao izvor centralnu banku Bosne i Hercegovine pa mi to ne igra veliku ulogu jedino ako je ista stvar - premda sumljam! :)

@Erik evo sto mi se događa sa mojim templateom i sa JA_Purity također, imas kakvu ideju?
Truth will set you free

erik

Znam što je.
Isključeni su ti short php tagovi u php-u.
Moram to ispraviti.

Otvori datoteku tecajna.php i na liniji 69 umjerto <? napiši <?php
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Onebeat

Citat: erik  u 14. Ožujak 2011, 09:38
Znam što je.
Isključeni su ti short php tagovi u php-u.
Moram to ispraviti.

Otvori datoteku tecajna.php i na liniji 69 umjerto <? napiši <?php

Sjetio sam se toga da smo pricali o tome na IRCu, pa sam isao enable short tags al nije htjelo radit pa reko da se javim usput jel tko ima novu verziju.

@Erik jel moze zadnja verzija koju imas za HRK valutu, ova Bamija mi ne odgovara :nevin:
Truth will set you free

erik

jok. za sada je zadnja ona 2.0 za Joomlu 1.5 native
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

tito

Svaka cast za modul, samo me zanima kako smanjiti razmak izmedju imena drzave i kurseva prikazanih u modulu. Primjer na slici

tito

Mozda niste razumjeli pa evo primjer onog sto bih ja volio da uradim sa ovim modulom

http://www.dnevniavaz.ba/

maleni

Btw, ima li kakvih novosti o novoj verziji. Ja imam samo onu za bosansko (monetarno) trziste (BAM), no nigdje ne mogu skinuti za hr.

Pozdrav!

Hrvoje.T

#10
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

maleni

instalacijom ovog modula u potpunosti gubim normalan prikaz sajta. sve je nakon toga nekako razasuto bez ikakvih pravila.
ima li kakvih novosti o novoj verziji eriche?

pozdrav!

maleni

Ima li kakvih novosti o tecajnoj listi?

Pozdrav  :)

erik

Trenutna verzija radi ok na 1.5. Primjetio sam da ne radi dobro jedino u predlošcima koji je napravljen u jednom od "template frameworku", ne sjećam se kojemu.

Uskoro bih trebao imati više vremena na raspolaganju pa ću svakako i to riješiti.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

maleni

Citat: erik  u 22. Svibanj 2011, 21:43
Trenutna verzija radi ok na 1.5. Primjetio sam da ne radi dobro jedino u predlošcima koji je napravljen u jednom od "template frameworku", ne sjećam se kojemu.

Uskoro bih trebao imati više vremena na raspolaganju pa ću svakako i to riješiti.
E, hvala!  :vino: