joomla_antivirus_logo

Autor Tema: Ne želim još na Joomlu 4  (Posjeta: 553 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
Ne želim još na Joomlu 4
« : 17. Kolovoz 2021, 15:21 »
Onemogućila sam sve siteove za ažiriranja. Hoće li mi web raditi normalno još 2 god? KAd će hrvatski za Joomlu 4? Radi li onaj Dariov slider na Joomli 4? Jao jao jao

erbi

• Ozbiljan forumaš
    • Radio Tomi
Odg: Ne želim još na Joomlu 4
« Odgovori #1 : 17. Kolovoz 2021, 16:44 »
Nimate još Language za J4? Mi u Sloveniji smo spremni 90%  ;D

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
« Odgovori #2 : 17. Kolovoz 2021, 19:28 »
ok obzirom da ne traži četvorku ja sam instalirala to ažuriranje za 3.10 mada ni sama ne znam zašto, i da, nema croatian

čini se da sve noramlno radi, svi dodaci koje koristim, ništa se nije poremetilo

e sad kad stavim četvorku, ne znam kaj će biti, a ne znam ni kako da ju instaliram, ništa me ne traži, pa ne kužim baš, a nije da sam planirala još godinu dana, no vidim da oni izgleda jesu, čim su ovako nabacili ažuriranje kao da je to neko obično, jer znam da će sad svi dodaci počet svak po svome...

mislim, ak se sve poremeti bar bum ispočetka možda napravila web kak se spada, navodno u četvorki ne bude svih onih kolizija među nekim dodacima koji nisu mogli raditi zajedno, pa je trebalo paziti kaj se uz što instalira

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
« Odgovori #3 : 17. Kolovoz 2021, 19:37 »
ok i kako onda instalirati četvorku, kaj sad, kad sam već ovu desetku

erbi

• Ozbiljan forumaš
    • Radio Tomi

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
« Odgovori #5 : 17. Kolovoz 2021, 20:30 »
Aha, za 3.10 piše da će podrška biti još 2 god. Onda je to to, ma koja četvorka, neću ja još godinu dana preć na četvorku.

Dario

• Administrator
  • Web/Joomla Developer
    • dBlaze
« Odgovori #6 : 18. Kolovoz 2021, 09:12 »
Prijelaz na Joomlu 4 nije Update - već Upgrade.
Što se tiče Joomla Core ekstenzija - trebale bi radit, ali bilo što naknadno instalirano - čisto sumnjam.

Nema nikakve potrebe za žurbom, Joomla 3 je podržana još najmanje dvije godine (što ne znači da će prestat raditi nakon toga). Imam sajtove koji još uvijek žive na Joomla 2.5 bez ikakvih problema.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
« Odgovori #7 : 18. Kolovoz 2021, 09:37 »
Nema nikakve potrebe za žurbom, Joomla 3 je podržana još najmanje dvije godine (što ne znači da će prestat raditi nakon toga). Imam sajtove koji još uvijek žive na Joomla 2.5 bez ikakvih problema.
Ma iznenadilo me to ažuriranje na desetku jer ga nisam očekivala, nego sam mislila da je to samo za one koji žele prijeći na četvorku, a kad ono stiglo kao redovno ažuriranje i onda me uhvatila panika pa zar misle da ćemo svi odmah prijeći na 4, a puno tog još ne bu radilo. Znači desetka nije samo alat za prijelaz. Ma sve je ok dok god ne moram na četvorku  ;D

denoza

• Translation Team
« Odgovori #8 : 16. Rujan 2021, 14:20 »
Ja još ne planiram prelazak live sajtova na J4. Kad bude neki novi projekt od nule, onda će biti na J4.

Za sada samo promatram šta se događa...

joomla_antivirus_logo
anything