joomla_antivirus_logo

Autor Tema: Online naplata  (Posjeta: 281 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
Online naplata
« : 13. Svibanj 2021, 16:18 »
Već je bilo sličnih tema, ali ovo je opet malo specifično:
trebam online naplatu događaja koje organiziram, ali na Business Revolut.
Jedino što vidim je da postoji plugin za Virtuemart, pa dobro, može i tako, možda jednom taj webshop počnem koristiti i za nešto drugo, ali problem je što ne vidim kune tamo na popisu, mada mi to nije baš jasno jer je taj račun ionako multivalutni i ja sam si definirala svoje glavne valute tamo, što ne znači da ne mogu primati bilo koju valutu, barem mislim. Da li je netko to koristio, ili bi mi znao složiti, normalno plaćam.
Nadam se da ne budem čekala odgovor predugo. Vidim da je ovaj forum prilično mrtav.
« Zadnja izmjena: 13. Svibanj 2021, 16:49 JessieSun »

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
Odg: Online naplata
« Odgovori #1 : 14. Svibanj 2021, 08:34 »
 :'(

Evo našla sam što mi se sviđa, samo offline u WAMP-u mi ne radi, pa ne znam da li bi radilo online, ali ionako nema opcije za Revolut, ili ja to ne vidim kroz nešto drugo, ali želim inspirirati programere da naprave neki modul ovakvog tipa: http://www.softpill.eu/pay-my-bill-realex   za Revolut Business

Dario

• Administrator
  • Web/Joomla Developer
    • dBlaze
« Odgovori #2 : 14. Svibanj 2021, 09:06 »
Vidim da je ovaj forum prilično mrtav.
Napravi nam onda svima uslugu i preseli se na neki drugi forum... Možda shvatiš da nije problem u forumu nego.... U nekom drugom :)

Svako malo imaš drugu ideju, pitanja koja postavljaš su nepotpuna, ne čitaš dokumentaciju, ne gledaš tutorial-e i da uopće ne nabrajam dalje... Tak da većina nas na forumu ili ti ne zna pomoći ili ne želi zbog stava koji imaš...

Kod payment plugin imaš najviše šanse dobit odgovor na forumu na kojem si skinula plugin ili pišeš/otvoriš ticket developerima plugina.

Zapela si i krenula slagat Revolut - nisi ni pročitala koje valute su podržane kod plaćanja... Bar kad radiš s takvim stvarima bi trebala detaljno pročitat dokumentaciju - radi sebe prvenstveno....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
« Odgovori #3 : 14. Svibanj 2021, 19:21 »
Pitam ono što mi trenutno treba, a nije nužno da je taj plugin/modul, nego trebam na svom webu online naplatu na Revolut Business, a kako ju izvesti ne znam i ne želim se sama upuštati u to niti čitati dokumentaciju, ima možda onih koji to rade za lovu, pa ću im platit, programer bi trebao moći ako zna svoj posao to napisati sam. Kad trebam majstora za nešto velim kaj hoću, a kak to izvest ne znam, htjela sam nekome olakšati programiranje da si pogleda ovaj modul.

Ništa ja ne mijenjam, sve moje ideje su i dalje tu i planiram ja i online školu radit, al trenutno mi je hitno da imam naplatu online da bi se trošak transakcije prebacio meni, jer ako ljudi plaćaju u pošti onda neće htjeti platiti veliku naknadu, eto zašto to želim. Imam ja svoje probleme koje mi remete redoslijed planova, ali to ne znači da odustajem od svojih planova. Ako ljudi mogu platiti virmanom tako da ja kao primatelj platim tu transakciju onda mi ne treba niš nego info koji ću napisati kako da to izvedu. To mi je najjeftinije. Nisam ni ekonomist ni pravnik ni programer, samo trebam naplatu na taj račun i ne budem ju sama radila, pa nemam  zašto proučavati dokumentaciju, bogme mi je muka čitati  one upute kaj je sepa plaćanje, kaj je kaj, meni je sve to kineski i zamorno. Ako netko zna, platiti ću mu da mi napiše uputu kako ljudi mogu virmanom platiti da meni prenesu trošak transakcije, ako je to moguće, ili ću platiti programeru da mi složi tu online naplatu. Svejedno.

Ti si bijesan jer je meni čudno da bih morala cijeli Virtuemart zbog malog plugina koji si mi predložio, a trebam to za naplatu događaja, a ne proizvoda. Ti osim pomoću virtuemarta ne znaš znači  drugačije. Možda netko drugi zna.

I ovakvu stvar ne budem radila sama jer sam amater i ne želim to učiti, nego tražim nekog tko će mi to napraviti, a ovaj modul sam pokazala da bih privukla nekog, jer po tome može dobiti ideju za programiranje tog konkretnog što meni treba.

I općenito ne čitam dokumentaciju jer nemam namjeru postati programer niti profesionalni developer.
« Zadnja izmjena: 15. Svibanj 2021, 09:13 JessieSun »

Dario

• Administrator
  • Web/Joomla Developer
    • dBlaze
« Odgovori #4 : 15. Svibanj 2021, 09:22 »
Ti si bijesan jer je meni čudno da bih morala cijeli Virtuemart zbog malog plugina koji si mi predložio, a trebam to za naplatu događaja, a ne proizvoda. Ti osim pomoću virtuemarta ne znaš znači  drugačije.

Nit sam bijesan nit sam ti ja predložil ikakav plugin... Samo sam ti pokazal kak se traži na Google-u :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

wooer

• Administrator
  • It's not bogus, it's an IBM standard
« Odgovori #5 : 25. Svibanj 2021, 11:55 »
Kad trebam majstora za nešto velim kaj hoću, a kak to izvest ne znam, htjela sam nekome olakšati programiranje da si pogleda ovaj modul.
I ti i Dario dobro zborite.

Kod tebe postoji problem što kada želiš promijeniti keramiku u kupaoni onda majstoru izraziš želju kakve pločice želiš, a od njega očekuješ da ih napravi i izreže, a ti ćeš ih onda postavljati. To ne ide tako. Ili u Pevecu kupi keramiku pa se snalazi sama ili angažiraj majstora kojeg ćeš nakon što mu predstaviš želje pustiti da na miru odradi posao do kraja.
Za sve ostalo čitaj dokumentaciju i uči o svemu što te ne zanima.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

joomla_antivirus_logo