Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Online naplata

Autor JessieSun, 13. Svibanj 2021, 16:18

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

JessieSun

______________________________________

👎🏻
______________________________________

JessieSun

#1
______________________________________

👎🏻
______________________________________

Dario

Citat: JessieSun  u 13. Svibanj 2021, 16:18Vidim da je ovaj forum prilično mrtav.
Napravi nam onda svima uslugu i preseli se na neki drugi forum... Možda shvatiš da nije problem u forumu nego.... U nekom drugom :)

Svako malo imaš drugu ideju, pitanja koja postavljaš su nepotpuna, ne čitaš dokumentaciju, ne gledaš tutorial-e i da uopće ne nabrajam dalje... Tak da većina nas na forumu ili ti ne zna pomoći ili ne želi zbog stava koji imaš...

Kod payment plugin imaš najviše šanse dobit odgovor na forumu na kojem si skinula plugin ili pišeš/otvoriš ticket developerima plugina.

Zapela si i krenula slagat Revolut - nisi ni pročitala koje valute su podržane kod plaćanja... Bar kad radiš s takvim stvarima bi trebala detaljno pročitat dokumentaciju - radi sebe prvenstveno....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

JessieSun

#3
______________________________________

👎🏻
______________________________________

Dario

Citat: JessieSun  u 14. Svibanj 2021, 19:21
Ti si bijesan jer je meni čudno da bih morala cijeli Virtuemart zbog malog plugina koji si mi predložio, a trebam to za naplatu događaja, a ne proizvoda. Ti osim pomoću virtuemarta ne znaš znači  drugačije.

Nit sam bijesan nit sam ti ja predložil ikakav plugin... Samo sam ti pokazal kak se traži na Google-u :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

wooer

Citat: JessieSun  u 14. Svibanj 2021, 19:21
Kad trebam majstora za nešto velim kaj hoću, a kak to izvest ne znam, htjela sam nekome olakšati programiranje da si pogleda ovaj modul.
I ti i Dario dobro zborite.

Kod tebe postoji problem što kada želiš promijeniti keramiku u kupaoni onda majstoru izraziš želju kakve pločice želiš, a od njega očekuješ da ih napravi i izreže, a ti ćeš ih onda postavljati. To ne ide tako. Ili u Pevecu kupi keramiku pa se snalazi sama ili angažiraj majstora kojeg ćeš nakon što mu predstaviš želje pustiti da na miru odradi posao do kraja.
Za sve ostalo čitaj dokumentaciju i uči o svemu što te ne zanima.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member