joomla_antivirus_logo

Autor Tema: Kako mogu znati koje točno kolačiće 🍩🍪🍰🧁 prikupljam?  (Posjeta: 1548 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
khm khm khm   0:)

Možda je glupo pitanje, ail ja u globalnim postavkama nikad nisam niš' upisala u ove kućice i pojma nemam trebam li što.
Znam da u administraciji pod Privatnost mogu naći ako netko traži da obrišem njegove podatke. Tamo vidim i popis toga što se sve prikuplja, ali pojma nemam koji su to konkretno kolačići osim onog za autentifikaciju. Popis kolačića znam pronaći samo ako gledam stranicu kroz preglednik. Vidim u Chromeu da trenutno ima 7 kolačića, a znalo ih je biti i 11, dakle nije samo 1, pa ne znam da li trebam u ove kućice u globalnim postavkama nešto upisati da bih imala kolačiće negdje da vidim konkretno kaj se to prikuplja.

Bi li mi netko objasnio malo čemu služe ove kućice u globalnim postavkama i što ja konkretno trebam, da li sam što propustila, osim ovog da posjetitelji biraju koje kolačiće žele? 
Nisam još našla besplatan plugin ili modul koji bi omogućio posjetiteljima da si biraju vrstu kolačića koje prihvaćaju, nego imam ovaj za sve kolače zajedno.

Samo me nemojte špotati jer nisam čitala dokumentaciju Joomle. Pa nisam, eto.
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj 2021, 17:51 JessieSun »

Dario

• Administrator
  • Web/Joomla Developer
    • dBlaze
Odg: 🍩🍪🍰🧁
« Odgovori #1 : 03. Svibanj 2021, 08:58 »
Za početak promijeni naslov teme u nekaj smisleno... Ubuduće ovakve postove brišem...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
Odg: 🍩🍪🍰🧁
« Odgovori #2 : 04. Svibanj 2021, 17:49 »
Za početak promijeni naslov teme u nekaj smisleno... Ubuduće ovakve postove brišem...
???

Dario

• Administrator
  • Web/Joomla Developer
    • dBlaze
Možda je glupo pitanje, ail ja u globalnim postavkama nikad nisam niš' upisala u ove kućice i pojma nemam trebam li što.
Bi li mi netko objasnio malo čemu služe ove kućice u globalnim postavkama i što ja konkretno trebam, da li sam što propustila, osim ovog da posjetitelji biraju koje kolačiće žele? 
Nešto što ti najvjerojatnije nikad neće trebati, ostavi ih prazne. Koristi se kad imaš potrebe share-ati cookie-je preko više domena/poddomena.
Nema nikakve veze s tim da posjetitelji nešto biraju...

Nisam još našla besplatan plugin ili modul koji bi omogućio posjetiteljima da si biraju vrstu kolačića koje prihvaćaju, nego imam ovaj za sve kolače zajedno.
Bit će uskoro dorada mojeg plugin-a koji omogućava ovo :)

Samo me nemojte špotati jer nisam čitala dokumentaciju Joomle. Pa nisam, eto.
No comment.... :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
Bit će uskoro dorada mojeg plugin-a koji omogućava ovo :)
WOW
 :-* :-* :-* :-* :-*
HVALA HVALA HVALA
Javi mi, molim te, kad bude! Jupi!
Čak nemam pojma da si radio takav plugin. Baš ne gledam tko je autor kad tražim dodatke.
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj 2021, 12:23 JessieSun »

Dario

• Administrator
  • Web/Joomla Developer
    • dBlaze
Čak nemam pojma da si radio takav plugin. Baš ne gledam tko je autor kad tražim dodatke.

Imaš ga ovdje, ali trenutno ništa ne blokira. Samo prikazuje poruku i ima mogućnost brisanja svih Cookie-ja vezanih za sajt....
---

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art

Dario

• Administrator
  • Web/Joomla Developer
    • dBlaze
Imaš ga ovdje
Ma gdje?

Na linku, šesti post po redu... Ima attachment za preuzet...
---

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
nije baš šesti, al našla sam

JessieSun

• Ozbiljan forumaš
    • Fun Art
Ok, isprobala i ostavila ti recenziju. U međuvreenu sam našla neki plugin koji se zove Cookie Commander, pa sam si to szavila na online web, ali čini se da nekaj šteka, al ne znam kaj. Uglavnom stavila sam da se kolači pamte 66 dana, al na mobitelu mi to stalno iskače na naslovnici, a nekad nema niti kad obrišem sve kolačiće. Možda je to zbog kolizija sa svime kaj imam tamo.
Uglavnom, to je ono kaj ja trebam, da mogu stavit ljudima izbornik kaj od kolačića prihvaćaju, kaj ne. Ak to dodaš u svoj plugin onda prelazim na tvoj.

joomla_antivirus_logo
anything