Joomfish ne želi sejvati prijevod

Autor darioklc, 04. Ožujak 2011, 21:09

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

darioklc

Dakle, Joomla je 1.5.22.
Na stranici imam većinu toga prevedeno i sve funkcionira, prijevod radi za sve module i neke članke. Ali za 4 članka mi jednostavno odbija spremiti prijevod.
Upišem prijevod teksta i kliknem na Save al na stranici je i dalje hrvatski jezik.
Kad ponovno uđem u englesku verziju prijevoda, u njemu nema nikakvog teksta. Jednostavno ne snimi prijevod....
Zna tko rješenje ovog iritirajućeg problema??
Hvala!

wooer

Osim brisanja jf_content tablice navodno postoji zaobilazna metoda.
U JF odabereš članak s kojim imaš problem, 'prevedeš' ga tako da odabereš jezik prijevoda 'select language' i klikneš na spremanje. Nakon toga bi trebao moći normalno prevesti članak.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

darioklc

Citat: wooer  u 04. Ožujak 2011, 21:52
Osim brisanja jf_content tablice navodno postoji zaobilazna metoda.
U JF odabereš članak s kojim imaš problem, 'prevedeš' ga tako da odabereš jezik prijevoda 'select language' i klikneš na spremanje. Nakon toga bi trebao moći normalno prevesti članak.

Točnije imao sam problem samo sa jednim člankom. I radio sam tako kako si napisao ali nije htio prevesti.
No riješio sam problem. Izbrisao taj članak i napravio novi isti i sada radi.
Neznam u čem je problem bio ni kako ga riješiti ali i ovo je rješenje samo što moram radit nove linkove koji su vodili do tog članka. :-)