Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Logotip

Autor JessieSun, 23. Prosinac 2019, 09:03

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

JessieSun

______________________________________

👎🏻
______________________________________

Dario

Možda i latice oko ovih točkica  :nevin:
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

wooer

Meni ovaj prijedlog izgleda kao da je netko pribadačama razvukao logo.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

JessieSun

#3
______________________________________

👎🏻
______________________________________

JessieSun

#4
______________________________________

👎🏻
______________________________________


JessieSun

#5
______________________________________

👎🏻
______________________________________

JessieSun

#6
______________________________________

👎🏻
______________________________________

Dario

#7
Citat: JessieSun  u 21. Veljača 2020, 09:02
Otključavam opet ovu temu jer sam našla članak gdje piše što logotip Joomle znači i želim iznijeti svoj PRIGOVOR na tvoju verziju logotipa: trebao bi ga barem zrcaliti da imaš ta slova J!!!!!!

Kao i po običaju, opet guraš svoj nosić gdi mu nije mjesto, a budući nemaš baš pojma o čemu pričaš, daj da ti malo pojasnim.... Kad sam već dobre volje i imam malo vremena :)

Logotip Zajednice Joomla! Hrvatska kao i uostalom ovaj forum, službeno, nemaju apsolutno nikakve veze s Jooma!-om.

Da ne duljim previše.... Ako smo mi sebi kreirali logo za našu zajednicu, mogli smo stavit i ikonu majmuna na logotip da nam je baš bila volja u tom trenutku - a i dalje se nebi trebali držati Joomla!-inog logo guidline-a, jer ipak... jedno je Joomla logo, a drugo je logo Zajednice Joomla! Hrvatska :)

Kod našeg logotipa zadržane su samo Joomla-ine boje i broj segmenata u logotipu tako da je vizualno imamo nekakvu poveznicu, a tebi savjetujem da me se okaniš kao i ove teme.
Svaki put se zaletiš glavom u zid, već mi te krivo  ;)

P.S. nas nekolicina koji smo tu od vremena Mamba - dobro znamo to sve kaj ti tek otkrivaš  ^-^
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

JessieSun

#8
______________________________________

👎🏻
______________________________________