Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

DEV package renewal

Autor Siniša, 22. Studeni 2018, 14:55

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Siniša

Pozdrav ekipa.

Prošle godine, 20.11. sam kupio developer package od warptheme-a. bio je neki popust pa mi je ispalo 59.40$. Sve 5 osim što mi nisu odgovorili na nijednu poruku i uopće nije kako su prikazali na stranici. Ok, uzeo sam to prvenstveno zbog jednog templejta (pisao sam već o tom na ovom forumu al u drugu svrhu).
Uglavnom, prije dva dana, u 20:05 mi stiže mail od 2CheckOut supporta da sam uspješno izvršio uplatu od 59.40$ WarpTheme-u!!!
Vraćam mail da ništa nisam naručio i da mi vrate novce, oni javljaju da se javim warptheme.com i s njima riješim. Njima napišem ticket i još mi ništa ne dolazi (na njihovoj stranici jasno stoji da obnavljanje licence nije obavezno i da bez obzira na uplatu vrše povrat novca u 14 dana).

What to do?!

Dario

Pretpostavljam da se radi o reccuring payment-u prek PayPal-a....

Za početak odeš na PayPal i otkažeš pretplatu....

Onda odeš na popis računa/plaćanja i otvoriš "case" za tu isplatu.... Eto zato ja koristim isključivo PayPal :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Siniša

Nije pay pal :(

direktno VISA tekući

Siniša

Vratili poštu... kažu da će biti na računu 5-7 radnih dana... živi bili pa vidili :)