Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

prikaz članaka

Autor Spekny, 02. Ožujak 2011, 23:32

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Spekny

Znaći treba bi neki modul koji prikazuje listu članaka iz kategorije, ali ne Title samo već recimo prvih 20 rijeći i opcija read more, naša sam nekoliko ali su komercijalni. Pa ako netko zna neki nekomercijalni bija bi zahvalan??!?
Želija bi napravit da izgleda ovako: naslov ćlanka, ispod slika i prvi dio texta!

zvonac99

I noga u dupe je korak naprijed

PodRinjaC

Evo jedan koji odgovara tvom opisu, nije besplatan ali se moze naci i ja ga imam pa ako imam dozvolu od administracije postaviću ti ga ovdje ...

http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/frontend-news/11399

Evo kako izgleda naravno da imaš opcije da ukljućis i isključis ove komande za navigaciju


wooer

Morat ću vas obojicu razočarati ali postavljanje komercijalnih dodataka ovdje na forumu nije dozvoljeno kao i bilo kakvo postavljanje linkova na download stranice koje nisu u vlasništvu izdavača dodataka. Bez ljutnje ali želja nam je ostati u okvirima zakona i zdravog morala.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

zvonac99

Citat: wooer  u 03. Ožujak 2011, 01:01
Morat ću vas obojicu razočarati ali postavljanje komercijalnih dodataka ovdje na forumu nije dozvoljeno kao i bilo kakvo postavljanje linkova na download stranice koje nisu u vlasništvu izdavača dodataka. Bez ljutnje ali želja nam je ostati u okvirima zakona i zdravog morala.
???? pretpostavljam od te dvojice da sam ja jedan, pa baš i nerazumijem ovu opasku, prvo,  ja sam gore stavio linkove na joomla site a drugo News show pro GK4 je nekomercijalna extenzija iliti besplatna, ili ja nešto neznam što ti znaš???
I noga u dupe je korak naprijed

marko227

Zvonac, čitaš između redaka pa pogrešno shvatiš...
Ja sam 101% siguran da se wooerova opaska odnosila na ovu dvojicu: Spekny i PodRinjaC

Retro Alfa

Citat: PodRinjaC  u 03. Ožujak 2011, 00:51
Evo jedan koji odgovara tvom opisu, nije besplatan ali se moze naci i ja ga imam pa ako imam dozvolu od administracije postaviću ti ga ovdje ...

http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/frontend-news/11399

Evo kako izgleda naravno da imaš opcije da ukljućis i isključis ove komande za navigaciju



napomena ako se odlučiš za ovaj a pogotovo ako ti treba više kopija modula na stranici, bolje bi bilo da imaš dobar hosting jer lomi dobro ovaj modul server.

karlovic

Citat: wooer  u 03. Ožujak 2011, 01:01
Morat ću vas obojicu razočarati ali postavljanje komercijalnih dodataka ovdje na forumu nije dozvoljeno kao i bilo kakvo postavljanje linkova na download stranice koje nisu u vlasništvu izdavača dodataka. Bez ljutnje ali želja nam je ostati u okvirima zakona i zdravog morala.
Sve viđeno i ako se čita sa razumjevanjem prihvatljivo. To se prvilo ne odnosi samo na ove stranice i forum već sve imalo ozbiljnije, da bi se isto moglo staviti ovdje trebala bi dozvola vlasnika (koji ju naravno neće ustupiti).  Naravno rasprava o preinakama ili pomoć oko preinaka mislim da nije (ne bi trebala biti) zabranjena, već samo postavljanje sadržaja.

zvonac99

Citat: marko227  u 03. Ožujak 2011, 08:40
Zvonac, čitaš između redaka pa pogrešno shvatiš...
Ja sam 101% siguran da se wooerova opaska odnosila na ovu dvojicu: Spekny i PodRinjaC
Da, moguće  :-[ vidio sam onaj dio "..vas dvojicu.." pa sam mislio da sam ja prozvan  :-[
Ponovno ponavljam neka pogleda onaj modul koji sam gore naveo (GK) besplatan je a i koliko sam nabrzaka pogledao onaj komercijalni ima slićne mogučnosti
I noga u dupe je korak naprijed

Spekny

Citat: zvonac99  u 03. Ožujak 2011, 10:38
Citat: marko227  u 03. Ožujak 2011, 08:40
Zvonac, čitaš između redaka pa pogrešno shvatiš...
Ja sam 101% siguran da se wooerova opaska odnosila na ovu dvojicu: Spekny i PodRinjaC
Da, moguće  :-[ vidio sam onaj dio "..vas dvojicu.." pa sam mislio da sam ja prozvan  :-[
Ponovno ponavljam neka pogleda onaj modul koji sam gore naveo (GK) besplatan je a i koliko sam nabrzaka pogledao onaj komercijalni ima slićne mogučnosti
HVALA, proba sam, nije loš ali... moram probat malo p css-u prčkat pa se možda podesi kako treba

PodRinjaC

Ok ja sam razumio i zato sam napisao ''ako imam dozvolu administracije postavicu ti ga ovdje'' ... :-[

Renato

Hehhheee, za Raxo će ti trebati i odgovarajući template inače niš od toga. Strašno dobar modul i iz moga iskustva ne lomi server. Vrijedi svaki $$$