Komponenta za evente

Autor Siniša, 25. Siječanj 2014, 14:15

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Siniša

Pozdrav svima!

Prije nego li se zaletim sa kupovinom komponente, htio bi čuti vaša mišljenja o kvaliteti raznih komponenti za evente.
Prije svega, radi se o događanjima u caffe barovim, tipa partyi, koncerti, festivali, ponude i popusti u ugostiteljstvu i sl.
Da skratim, trebala bi kvalitetna komponenta koja bi bila u skladu sa stranicom vezanom za ugostiteljstvo i ugostiteljsku ponudu. Stranica nije aktivna, pa je besmisleno stavljati domenu ovdje. (Kasnije će mi trebati i privatan angažman 'joomla mastera!')

Razmišljao sam o kupovini RS Events! Pro, međutim, nisam sa njom nikad radio, a nema smisla bacati lovu ukoliko je netko imao opravdanih neugodnih iskustava.

To je to, ljudi, navalite sa prijedlozima i komentarima, sve dobro je dobrodošlo! :)


Siniša

Da, naletio sam na to. Kod tebe izgleda sasvim pristojno. Dal' ima kakvu opciju fotogalerije i dodavanja lokacije (venue)?

Onebeat

Citat: Siniša  u 25. Siječanj 2014, 14:15
Pozdrav svima!

Prije nego li se zaletim sa kupovinom komponente, htio bi čuti vaša mišljenja o kvaliteti raznih komponenti za evente.
Prije svega, radi se o događanjima u caffe barovim, tipa partyi, koncerti, festivali, ponude i popusti u ugostiteljstvu i sl.

Pozdrav,

pogledaj portal www.nightnday.net pa reci što ti se čini ?
Truth will set you free

Siniša

Ovo izgleda vrlo dobro! Bravo!
Jesu li lokacije, tipa caffe barovi i restorani postavljeni u istoj komponenti kao u eventi?

Onebeat

Citat: Siniša  u 25. Siječanj 2014, 19:32
Ovo izgleda vrlo dobro! Bravo!
Jesu li lokacije, tipa caffe barovi i restorani postavljeni u istoj komponenti kao u eventi?

Ne, nisu...

Odvojene cjeline...
Truth will set you free

erbi

Imaš jednu sliku u eventu, a ostale mošež stavid pored teksta (iszo kao vjest u joomli). Imaš lokaciju, koja ti prihvača google maps, odvojeni su podaci sa kontaktima. Onda imaš i mogučnost sjedisša, karta, rezervisanja, ...

Tom555

Dakle, to je komponenta ohanah!

Onebeat

Da u dosta modificiranoj verziji a nisto je custom rijeseno...Kako ti se cini ?

Neke stvari nemaju pa sam ih dodao...
Truth will set you free