Rs Form joomla 2.5 (slanje mailova)

Autor Mrky, 13. Siječanj 2014, 14:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mrky

Pozdrav svima,

koristim Rs form za izradu kontakta u joomli 2.5.
Kada postavim dizaj i textbox i konfiguriram admin mail sve snimim. Odem na svoju stranicu otvorim tu formu i pošaljem javi mi se poruka uspješnog poslanog maila koju sam postavi te odem provjeriti mail. Kada otvorim mail primim ovo:

You have a new submission.

{Name:caption}: {Name:value}

Vaš Email:: mailkorisnika@gmail.com

{Subject:caption}: {Subject:value}

Message: test još jednom

: Send


Zatim napravim izmjenim postojeću, onda primam ovako:
Full Name:Test ime
E-mail:mail@gmail.com
{CompanySize:caption}:{CompanySize:value}
{Position:caption}:{Position:value}
{ContactBy:caption}:{ContactBy:value}
{ContactWhen:caption}:{ContactWhen:value}


Ono što u formi mjenjam jesu nazivi koje mi ponudi kada kliknem na box koji želim imati u formi.
Jedina forma koja mi ispravno i sve normalno radi je kada odaberem onu glavnu formu (ime, mail, naslov, poruka)  ili one primjere koji dođu sa instalacijom.


Dario

Radim s RS formama zadnjih 3-4 godine i nikad ovakvog problema...

Uglavnom kod ovog {Name:caption}: {Name:value}

"Name" ti je ime polja koje si prethodno u formi kreirao (ono na prvom tab-u koje nema zastavice) i pazi obavezno na velika/mala slova... Ja si kliknem onaj "Quick Add" gumbić il tak nešto pa ti ispiše sve dostupne varijable.

Ako je to sve ok, probaj na nekom drugom hostingu primjerice, znači pod drugim uvjetima - iako mislim da je negdje kod tebe greška jer se u kodu vjerojatno radi o jednostavnom string replace-u.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Mrky

Jel postoji mogućnost da je greska u komponenti.

Dario

Pa teoretski postoji, ali kažem ja sam prošao sve verzije od v40 nadalje i nikad nisam imao problema... btw. govorim o Pro verziji s obzirom da ju imam kupljenu.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Mrky

Citat: DarioORION] link=topic=4551.msg15998#msg15998 date=1389770361]
Pa teoretski postoji, ali kažem ja sam prošao sve verzije od v40 nadalje i nikad nisam imao problema... btw. govorim o Pro verziji s obzirom da ju imam kupljenu.

Da i ja pričam o pro verziji. Testirati ću još malo. Nisam imao previše vremena od kako sam post postavio. Sve sam brzinski pokušao. Sada će vikend pa ću se zabaviti oko te forme.