JCE editor ....ne prihvaća <marquee></marquee>..?

Autor josko-jole, 17. Prosinac 2013, 09:16

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

josko-jole

Pokušao sam na stranici ubaciti scroll text s <marquee> i </marquee>. Nakon upisa i ponovne provjere koda vidim da je izbrisan.
Na localnom serveru  to radi ok. Probao sam i s promjenama  Text filtera ( bez filtera) ali ni tada ne ide.Zašto se to dešava i što je potrebno podesiti na serveru? Molim za pomoć.

Dario

#1
Za početak će bit dovoljno pročitat pravila foruma pa se bar predstavit i napisat nešto o sebi da bar imamo nekakvu perspektivu o tvom znanju, a onda pogledaj ovaj članak....
Znam da ne piše direktno za određene tagove, ali ako si Tekst filter u globalnoj konfiguraciji dobro namjestio i promjenio ove postavke u JCE, onda mora radit....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

josko-jole

Poštovanje,
izvinjavam se što se kao novi član Foruma nisam predstavio.Dos sada sam radio uglavnom sa statičnim stranicama.Prije godinu dana počeo sam sa Joomlom 2.5. Do sada mi je islo solidno, medjutim htio sam kroz članak napravti tekst koji se kreće ( za potrebe nekih obavijesti). Kod localnog servera to mi radi u redu. Na web serveru jednostavno odmah nakon upisa <marquee><marquee> u kodu i ponovne promjene nestane. Za super user stavio sam No filtering. U profilu sam sada stavio Editor na JCE (drugih opcija ne vidim) i opet ne radi. Ne znam gdje grijesim.
Lijep pozdrav i unaprijed hvala za pomoć.
Josko Misulic

ikiK

...

josko-jole

Dobar dan,
Instalirao sam demo verziju sourcer V4.2.7 ali takodjer ne radi ni sa time. Ocito je da ja negdje griješim.. nije li tako.Kod prvog slučaja napravio sam radnju:komponente-JCE editor-controlpanel-edit profiles-defaults-edit parametars-advance i stavio allow za sve javascripts,php,css.
LP
Josko

ikiK

Molim te provjeri meni za dušu Joomla administracija/Site/Informacije o Sustavu/Php postavke- stavka Magic Quotes uključena isključena?
I da li si probao možda prebacit na joomlin editor pa s njime ubacit? Jer ako ti s njime prolazi znaci da ne filtira i možda je problem s JCE-om. Tako bi otklonio sumnju da li je problem editora ili je do joomle ili servera.
...

Dario

Citat: ikiK  u 17. Prosinac 2013, 13:04
Molim te provjeri meni za dušu Joomla administracija/Site/Informacije o Sustavu/Php postavke- stavka Magic Quotes uključena isključena?
I da li si probao možda prebacit na joomlin editor pa s njime ubacit? Jer ako ti s njime prolazi znaci da ne filtira i možda je problem s JCE-om. Tako bi otklonio sumnju da li je problem editora ili je do joomle ili servera.
Inače se nemoraš prebacivat, dosta je da direktno kod upisa ugasiš editor, JCE ima Toggle editor iznad text field-a pa neznam jel to do njega ili Joomle budući da mi to po default-u ide s Joomlom :)

Uglavnom ako snimiš članak/modul/nešto-treće sa ugašenim editorom, onda spremanje ne prolazi nikakve filtere editora, dalje samo može bit do joomle il nečeg trećeg...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

josko-jole

Poštovanje,
hvala na vašem trudu. Magic Quotes je iskljućen.Probao sam preko drugog editora i ne prihvaca takodjer.
Lijep pozdrav.
Josko

ikiK

Hm, pitanje: Da li ti i u sourcer-u izbriše tagove, definiriaj mi ono, ne radi u sourceru, ili jednostavno baš ne radi? Sad bi već i taj kod htio vidjet.
...

josko-jole

Bog,
mogu li vam dati podatke za logiranje na stranicu ( ona je i onako u izradi)... pa da probate osobno provjeriti . Mozda ja zaista negdje griješim ili sam postavio negdje pogrešne podatke.
LP
Josko

ikiK

...

ikiK

Uglavnom prvo što sam probao sam ubacio kod pomoću sourcera i kod radi, no doduše tek nakon što sam isprazno cache "page", onda se tek pojavilo u članku... Pogledao sam u postavkama cache je isključen pa nemam pojma zašto uopće cacheria... Editore nisam provjeravao...
...

Onebeat

Jel mi moze netko objasnit zasto se uopce zezate sa kreiranjem gore navednog u članku?
Truth will set you free