pitanja u vezi SEO-a

Autor Spekny, 21. Veljača 2011, 23:17

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

marko227

Citat: Spekny  u 22. Veljača 2011, 13:16
Ma izluđuje me na poslu mreža jer neradi na njoj ni filezilla ni totalcomm jer ih router blokira

Strava neki router :)

Koristi ovo: http://fireftp.mozdev.org/

wooer

OT: Funkcija rutera je da usmjerava promet podatkovnih paketa kroz mrežu. Blokadu prometa inače obavlja firewall (vatrozid), a definira administrator.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Spekny

Citat: wooer  u 22. Veljača 2011, 21:22
OT: Funkcija rutera je da usmjerava promet podatkovnih paketa kroz mrežu. Blokadu prometa inače obavlja firewall (vatrozid), a definira administrator.
meni su rekli iz metroneta da su oni na ruteru blokirali neke stvari...inaće nije normalna mreža kao u svakoj firmi već neka kemija...sad sam ja to poveza sa ruterom jer je on njihov ali možda su oni blokirali firewallom nakon rutera prema vani, nemam pojma

Spekny

da ftp je blokiran na routeru u ACL listi. Ali nije bitno...
Počeja sam radit osnovni seo, stranica je ok indeksirana na yahoo, bing ali nikako na google, skoro kao da ne postoji. Zašto???
Sad ću dovršit stranicu pa se uvatit skroz u koštac sa optimizacijom!

Skipper

Citat: Spekny  u 13. Ožujak 2011, 23:55
Počeja sam radit osnovni seo, stranica je ok indeksirana na yahoo, bing ali nikako na google, skoro kao da ne postoji. Zašto???
Možda zato jer je nisi prijavio na Google, verificirao i tako to...

Spekny

Citat: Skipper  u 14. Ožujak 2011, 07:04
Citat: Spekny  u 13. Ožujak 2011, 23:55
Počeja sam radit osnovni seo, stranica je ok indeksirana na yahoo, bing ali nikako na google, skoro kao da ne postoji. Zašto???
Možda zato jer je nisi prijavio na Google, verificirao i tako to...
prijavija sam se, kad upišem točno ime stranice, bez .com nađe je...

Spekny

u kojem se fileu u joomli nalaze meta tagovi početne stranice??? HVALA

Skipper

U globalnoj konfiguraciji, ako sam ja dobro razumio tvoje pitanje. Imaš keywords i description, tamo upiši sve što treba.

Spekny

Citat: Skipper  u 14. Ožujak 2011, 09:11
U globalnoj konfiguraciji, ako sam ja dobro razumio tvoje pitanje. Imaš keywords i description, tamo upiši sve što treba.
ne to, mislim recimo kad tu upišeš u globalnoj i spremiš, u koji file na serveru se sprema to!!!

Skipper


Spekny