Pomoć s update na 2.5 verziju

Autor Mrky, 11. Listopad 2013, 21:52

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mrky

Pozdrav

Može li mi netko prebaciti template na 2.5 verziju. Ja sam radio po tutorialima i nailazio sam na probleme poput: error on line 44 "return new JParameter($param, $path);" zatim kada sam to riješio naišao sam na problem "error on line 68 base script. Zatim sam i to riješio i template mi je proradio, ali problem je što mi ne prepoznaje css.

Svi tekstovi su se pojavili ali na blank dokumentu. Može li mi netko uraditi update templatea jer više ni sam neznam što bi uradio.

Onebeat

Citat: Mrky  u 11. Listopad 2013, 21:52
Pozdrav

Može li mi netko prebaciti template na 2.5 verziju. Ja sam radio po tutorialima i nailazio sam na probleme poput: error on line 44 "return new JParameter($param, $path);" zatim kada sam to riješio naišao sam na problem "error on line 68 base script. Zatim sam i to riješio i template mi je proradio, ali problem je što mi ne prepoznaje css.

Svi tekstovi su se pojavili ali na blank dokumentu. Može li mi netko uraditi update templatea jer više ni sam neznam što bi uradio.

Koji template i dali vec ima verziju za 2.5?
Truth will set you free

Mrky

Citat: Onebeat  u 11. Listopad 2013, 21:53
Citat: Mrky  u 11. Listopad 2013, 21:52
Pozdrav

Može li mi netko prebaciti template na 2.5 verziju. Ja sam radio po tutorialima i nailazio sam na probleme poput: error on line 44 "return new JParameter($param, $path);" zatim kada sam to riješio naišao sam na problem "error on line 68 base script. Zatim sam i to riješio i template mi je proradio, ali problem je što mi ne prepoznaje css.

Svi tekstovi su se pojavili ali na blank dokumentu. Može li mi netko uraditi update templatea jer više ni sam neznam što bi uradio.

Koji template i dali vec ima verziju za 2.5?

Nema za 2.5 verziju, provjerio sam. Neki su pokušavali već uraditi update ali im bacalo greške koje sam naveo u postu iznad. To sam riješio i sada mi čita template ali na blank površini.

Mogu ti poslati u PM dawnload link pa ćeš viditi template?