drop down modul ili plugin

Autor Spekny, 19. Veljača 2011, 20:57

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Spekny

Evo imam ovakav problem.
Radija sam template u artisteru, u kojem kao imam dropdown, a kad uploadam temp nemam.
Sad me zanima neki dobar plugin da samo omogući drop down na mom templateu.
Skida sam neke module ali sve koje sam skinija treba kupit da bude puna verzija pa nemam mogućnost uređivanja izgleda, pa ako možda znate neki dobar modul da je free. Znaći ili plugin ili modul tražim.

HVALA


wooer

#2
Citat: Spekny  u 19. Veljača 2011, 20:57
Radija sam template u artisteru, u kojem kao imam dropdown, a kad uploadam temp nemam.
Nemaš uopće izbornik ili samo nemaš dropdown efekt u tom izborniku ?

U očekivanju odgovora pokušajmo ovako doskočiti problemu;

U Upravljanje Modulima  odaberi izbornik koji želiš da se prikazuje s dropdown efektom i editiraj mu parametre tako da mu postaviš Poziciju na 'user3', Stil Izbornika na 'Lista' i odabereš Da kod opcije 'Uvijek Otvoren'.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Spekny

Citat: wooer  u 19. Veljača 2011, 22:26
Citat: Spekny  u 19. Veljača 2011, 20:57
Radija sam template u artisteru, u kojem kao imam dropdown, a kad uploadam temp nemam.
Nemaš uopće izbornik ili samo nemaš dropdown efekt u tom izborniku ?

U očekivanju odgovora pokušajmo ovako doskočiti problemu;

U Upravljanje Modulima  odaberi izbornik koji želiš da se prikazuje s dropdown efektom i editiraj mu parametre tako da mu postaviš Poziciju na 'user3', Stil Izbornika na 'Lista' i odabereš Da kod opcije 'Uvijek Otvoren'.
prvo_krivo sam stavija, u joomla 1.5 treba post biti,falija sam
drugo- nemam efekt, imam izbornik

Spekny

#4
sređeno,hvala kolega...
unaprijed se ispričavam na budućim pitanjima, kojih će biti jer sam nov a radim zahtjevnu stranicu...sva srića da na youtube ima dosta toga.
Još jednom hvala.

BTW: u modul manageru nisam stavija show submenu's...

Pero

koji module da su mi article iz određene sekcije u drop menu??

Pero

još jednom:

Kako u Top menu ubaciti drop down menu u kojem će se moći kliknuti na article?

Skipper

Ako već imaš nekakav drop down izbornik, onda je stvar jednostavna.
Kreiraj novi izbornik, kao stavku izbornika odabereš željeni članak, ali taj novokreirani izbornik mora imati Roditelja u nekom od prije kreiranih izbornika da bi se pokazao kao padajući, drop down...

highlander888

Pozdrav

Imam blueish template, i piše da u njemu imam dropdown menu.
Sve napravim po uputama (user3, css sufix, itd.), no nikako da dobijem dropdown efekt. Probao sam i s nekim pluginovima (desetak njih!!!), no ništa ne uspijeva.
Pomoć!!