Eto mene k vama :)

Autor Amarelija, 02. Svibanj 2013, 12:01

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Amarelija

Niš, evo samo da se javim kak Bog zapoveda ;)

Nova sam u svemu, želim puno naučiti.
Iako imam nekoliko stranica iza sebe, nisam zadovoljna onim što znam, nego bih htjela još više naučiti ali mi fali znanja u php.
Dobila sma prije koji tjedan otkaz, pa se sada imam vremena tome posvetiti i dokazati da mogu bolje više jače :)
Budite nježni prema meni :P imate posla sa plavušom  :nevin:

Zato sam posebno rezignirana ovim zbrajanjem prije postanja, jer me svaki put vrati nazad, pa moram ponovo upisivati  :pivo:

Nadam se da ćemo se duuugo družiti.

triolatice

#1
Citat: Amarelija  u 02. Svibanj 2013, 12:01

Nova sam u svemu, želim puno naučiti.
Iako imam nekoliko stranica iza sebe, nisam zadovoljna onim što znam, nego bih htjela još više naučiti ali mi fali znanja u php.

Da nebi bilo zabune.  Izrada web stranica je veoma kompleksno zanimanje. Kod nas vlada jedno mišljenje da takva osoba mora imati znanje o dizajnu, imat oko za boje. Poznavati sintaksu css. Da "nadolijem na vatru" , znati less , jquery, html.
Sve je to dobro znati , jer tada si možeš neke stavri dotjerati baš onako kako ti želiš.
Pazite , budite umjereni u tome, jer može nastati čuspajz od vaših promjena.

Programiranje i znanje php , vjerojatnio vam neće trebati, osim ako želite nešto mijenjati na nivou samoga koda , baš kako ja to često radim, osim ako vam je to cilj. Kad nešto ne radi ponekad možda i sami otkriejte uzrok tomu.

[

Amarelija


Mislav

System, hosting & server administrator
http://mislav.eu/