kako staviti filmić .mov na određenu poziciju?

Autor dada, 17. Veljača 2011, 13:09

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Skipper

Citat: dada  u 18. Veljača 2011, 13:33
Citat: Skipper  u 18. Veljača 2011, 12:58
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-to-Flash-Converter.htm

ovo je bilo lagano i zgodno ali kako da to uklopim u joomlu..

mislim da je to jedno novo poglavlje - i nova priča za koje nisam baš spremna ipak bi se zadržala na gotovim modulima

da sam znala...!!!!
da ću imati toliko problema...



Da uklopiš što u Joomlu? Ako si konvertirala svoj "filmić", reci u koji si ga format konvertirala i kako si ga nazvala. Uglavnom, ako si to napravila, novi "filmić", s novom ekstenzijom uploadaj na server, (a najbolje je da kreiraš posebnu mapu u rootu i nazoveš je video, pa tamo pospremaš sve multimedijalne datoteke) i u postavkama modula promijeni putanju prema novoj datoteci.
A što si ti mislila, da je web dizajn i razvoj sjedenje na terasi i ispijanje kava? :geek: 8)

ikiK

Evo ti 320x240 .flv verzija pa vidi da li ti paše... 6.1 Mb
http://www.ikik.com.hr/dada/Adrenalinska.flv

Edit; malo kasnim no ostavljam post truda radi  :)
...

ikiK

Citat: Skipper  u 18. Veljača 2011, 13:36
A što si ti mislila, da je web dizajn i razvoj sjedenje na terasi i ispijanje kava? :geek: 8)
Ne vidim što fali sjedit na terasi i ispijat kave dok radiš na kompu.
;D
Dapaće, mjenjo bi to za uredsku fotelju  ROFL
...

Skipper

Citat: ikik  u 18. Veljača 2011, 13:47
Citat: Skipper  u 18. Veljača 2011, 13:36
A što si ti mislila, da je web dizajn i razvoj sjedenje na terasi i ispijanje kava? :geek: 8)
Ne vidim što fali sjedit na terasi i ispijat kave dok radiš na kompu.
;D
Dapaće, mjenjo bi to za uredsku fotelju  ROFL

Ako možeš, dapače, ali čini mi se dosta utopističkim... :P
A zapravo i možeš, ako ti netko, na nekom forumu, napravi ono što bi ti trebao(la) ;D

dada

e pa dragi ljudi sve me strah zahvaliti i reći da se napokon nešto dogodilo - vauuuu-uspjeli smo!

jedino bi voljela da ima neku sliku na playeru kao default da ne bude crn ekran- kako da to namjestim?

ikiK

Citat: dada  u 18. Veljača 2011, 13:52
e pa dragi ljudi sve me strah zahvaliti i reći da se napokon nešto dogodilo - vauuuu-uspjeli smo!

jedino bi voljela da ima neku sliku na playeru kao default da ne bude crn ekran- kako da to namjestim?
I ima te bit strah hehehe, jer ćeš ovo što tražiš nažalost dobit samo drugim playerom koji ti pruža opciju postavljanja te početne sličice
:P
...

Skipper

Citat: ikik  u 18. Veljača 2011, 13:56
Citat: dada  u 18. Veljača 2011, 13:52
e pa dragi ljudi sve me strah zahvaliti i reći da se napokon nešto dogodilo - vauuuu-uspjeli smo!

jedino bi voljela da ima neku sliku na playeru kao default da ne bude crn ekran- kako da to namjestim?
I ima te bit strah hehehe, jer ćeš ovo što tražiš nažalost dobit samo drugim playerom koji ti pruža opciju postavljanja te početne sličice
:P

@ikik - daj se malo koncentriraj na toj terasi  :geek: Ovaj player ima mogućnost da se doda "početna sličica".

dada

znala sam ...

ali ovaj modul ima tu opciju  ali kak da iz videa uzmen neku sliku .

Skipper

Aj' postavi malo kursor iznad ovog dijela gdje moraš izabrati sliku, pa ćeš vidjeti što ti je činiti. "Sliku iz videa" nećeš moći uzeti automatizmom, nego ćeš morati napraviti screenshot...

ikiK

@Skipper ups, nisam nikad koristio to, sad sam išo gledat na screen shot, stvarno ima...
@dada a što se tiće screen shota, mislim da ti  je jedini način dobivanja sličica... A pošto je to vrlo lako za dobit na macu  ROFL evo ti ih par pa vidi da  li ti paše koji...
http://www.ikik.com.hr/dada/sc/
...

dada

dobro hvala dečki ali gdje da je sad stavim da bi ju dobila u padajućem izborniku

probala sam tamo gdje je film.. neide, pogala sam u modul / images  ... ništa se ne pojavljuje u padajućem izborniku ???

ne vjerujem tako blizu a tako daleko

Skipper

Citat: dada  u 18. Veljača 2011, 14:19
dobro hvala dečki ali gdje da je sad stavim da bi ju dobila u padajućem izborniku


Mišem preko lijevog dijela onoga kod putanje za sliku, sve piše tamo....

ikiK

...

dada

dečki  šta reči svakom po čokolada od lješnjaka - nadam se da niste alergični na lješnjake ne bih htjela da stradaju dva najbolja !!!!

stvarno ste mrak prva liga ... nadam se da ću i ja moći nekom tako pomoći jednog dana  :)

:pivo:

a sad idem... dosta mi je kompjutora na zraaaaaaaaak  idem hodati !

hvala još jednom